• Ayyıldız Tim forumu hariç hiç bir şekilde rütbeli olduğunu iddaa edenlere inanmayınız... Ayyıldız Tim adına sizden bilgi, belge, TC kimlik vb. Evrak isteyenlere asla bilgilerinizi vermeyiniz.
  • Hoşgeldin Ziyaretçi, lütfen kuralları okumadan forumda ilerlemeyiniz! Tıklayınız.

Mobil Cihazlar

Apple - iPhone - iPad

iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6+, 6S, 6S+ ve iPad hakkında her şey
Konular
0
Konular
0
Yok

Ios Oyun ve Uygulamalar

Ios platformundaki popüler oyunlar ve daha fazlası bu bölümde
Konular
0
Konular
0
Yok

Android Telefonlar

Google'ın mobil işletim sistemine ait herşey. Telefon modelleri, custom romlar, temalar, oyunlar, root işlemleri ve daha fazlası
Konular
0
Konular
0
Yok

Android Oyun ve Uygulamalar

Android platformundaki popüler oyunlar ve daha fazlası bu bölümde
Konular
1
Konular
1

Android Tabletler

Custom romlar, temalar,oyunlar, root işlemleri, modeller ve tablet aksesuarlarıyla ilgili herşey
Konular
0
Konular
0
Yok

Windows Phone

Microsoft'un yeni akıllı telefon işletim sistemi hakkında herşey. Cihazlar, uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası
Konular
0
Konular
0
Yok

Windows Phone Oyun ve Uygulamalar

Windows Phone Oyun ve Uygulamalar platformundaki popüler oyunlar ve daha fazlası bu bölümde
Konular
0
Konular
0
Yok

Windows Tabletler

Windows işletim sistemli cihazlar hakkında herşey. Uygulamalar, oyunlar, modeller ve daha fazlası
Konular
0
Konular
0
Yok

Blackberry

Tüm modelleri ve içeriğini burda paylaşabilirsiniz.
Konular
1
Konular
1
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan ayyildiz.org Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. AYYILDIZ TİM hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde AYYILDIZ TİM yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve yönetimimiz size geri dönüş yapacaktır.
Üst Alt