1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

İşletim Sistemi Tercihi

'Windows Sürümleri' forumunda GucTurkun tarafından 3 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. GucTurkun Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Öncelikle merhaba devrelerim ve komutanlarım. Benim bir maruzatım olacak, yeni bilgisayar almayı düşünüyorum işletim sistemi olarak ve diğer ekipmanlar olarak ne tavsiye edersiniz? Bütçem çok fazla değil . Bu hack işlerini yapmayı gönülden istiyorum ve bu kesinlikle kendi menfaatlerim adına olmayacak. Gerek toplumumuza daha faydalı işler yapmak gerek haklının ,hakkını savunamayanın yanında olmak adına. Sizden tek ricam öneri ve tavsiyelerinizi benimle paylaşmanız. Şimdiden bütün devrelerime ve komutanlarına teşekkürü borç bilirim.

2. YUSUER Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,280

Özel Mesaj
    Bilgisayarlarda Genellikle Windows Yada Mac Os Vardır Ama İsterseniz Toplama Yapabilirsiniz
    Size Tavsiyem Eğer Uygun İstiyorsanız

Asus X402NA-GA170
    Asus X542UR-GQ276

Intel I7m 8GB Ram 500GB Hdd 18,5 Monitörlü Masaüstü Bilgisayar
    3.Harikadır

Eğer Büyük Bir iş yapacaksanız hack ten başka
    SÜPER OYUN PC İ5 İŞLEMCİ 8 GB RAM 4 GB EK 2 TB HDD
    Bu Bilgisayarları Google da aratın
    İşletim Sistemi Olarak Dual Boot Yapmanı Tavsiye ederim Hack İçin Kali Linux Günlük Kullanım İçin Windows 10 Ya da Windows 8 Şeklinde iyi olur

Kali Linux:
    https://www.kali.org/downloads/
    Üsttekini Tavsiye Ediyorum 32 Bit Ya da 64 Bit

Flash:

Toshiba 8GB Hayabusa Beyaz Flash Bellek
    Google Da Aratınız

Flash a Yazdırma:

Bu Adam Böyle Desede Önerim Win32DıskImager

Bilgisayar'a Dual Boot Olarak Kurma:
    Bilgisayar>Yönet>Depolama>Disk Yöntemine Gel Ve Oradan C Diskinin Yanındaki Diğer Diskin Alanını Küçült Linux a 100 GB İyi Olur Yani 100 GB küçülteceksin sonra sıra geldi asıl işe böl
    Sonra da Birimi Sil Sonra Bölümü Sil De Bilgisayarı Kapat
    Bilgisayar Açılırken F12 Tuşuna Basın Ve Oradan Flashını Seç Graphic İnstall Yada İnstall E Gel Oradan Türkçe>Türkiye Deyin Ağ Yansımasına Hayır Deyin Sonra Kullanıcı Adı Şifre Soracak Yazın Wifi Şifresi Yazın Bir Hata Verirse Söylersiniz Disk Seçmeye Geldiğinizde Ayırdığınız 100 gB Alanı Seçin home tmp aynı yerde ye tıklayın Sistem Kuruluyor Diyecek Bir 10 Dakika Bekleyin Grub Önyükleyiciye Evet Deyin Açılıken Aşağı Yukarı Ok Tuşları İle İsterseniz Windows a İsterseniz Kaliye Girebilirsiniz.

http://www.hackings.org/2013/03/kali-linux-usb-uzerinden-kurulumu.html
    Uyarı:Bu Makaleyi Kesinlikle Okuyun
    Kali Linux Öğrenmek İçin Bunu Okuyun
    http://www.hackings.org/2013/10/kali-ve-linuxe-giris.html

Çok İyi Öğrenmek İçin Kodlab Tv Nin Videolarına Bakabilirsiniz
    Bir de Bu Kitabı Okuyabilirsiniz
    Kali Linux - Abdulaziz Altuntaş

Not:Bir Kelime Alıntı Yapılmamıştır Elimden Bu Kadar Geldi

3. GucTurkun Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Emeğine sağlık devrem çok teşekkür ederim yazdıklarını harfi harfine dikkate alacağım .

4. YUSUER Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,280

Özel Mesaj
    Devrem sorun yaşarsan ben buradayım(tabii banlanmazsam)

5. TheKadir Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    9

Özel Mesaj
    Devrem cok sagolun bende yeni bilgisiyar alcaktım hazırlamıstım ama senın dedıgını gordum sagol devrem

6. Viroka Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Devrem Hack için Linux Genel iş oyun için Windows 7 üstü öneririm.

7. proshanT9 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    33
    Meslek:
    Programcı

Özel Mesaj
    yeni bilgisayarlara fazla yük bindiriyorlar , yeni nesil pentium işlemcili bilgisayarlarda win10 var fazla sinir edici birşey , i3-i5 ve üzeri bilgisayar alacaksan win10 olması senin için sorun olmaz , ram en az 4 gb olsun , sosyal mühendislik yapacağım diyorsan ileride sanal bir kali linux kurarsın flash bellek ile tak-çıkar kullanırsın , hp kullandım orta seviyeydi , lenovo ve toshiba üst seviye ama pahalı gelebilir , asuslarda iyidir ama asus notebooklarda toshiba marka harddiskler var geneli yavaş oluyor uzun bir süre araştır öyle al hemen almanı tavsiye etmem birde vereceğin paraya değsin

8. the-hollow Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    52

Özel Mesaj
    32 bit işletim sistemim var 64 bit nasıl kurabilirim cdsiz konu yeri değil ama bulamadım bu konuyu o yüzden buraya yazdım

9. IRCplus Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    30

Özel Mesaj
    Devrem Windows 10 u indirin Aracı şimdi indirin MediaCreationTool çalıştırmadan önce 8GB ÜZERİ Taşınabilir diski takın. aracı çalıştırın adımları takip edip. 32&64 usb yükleyin. win10 işletim sistemi kuruluma hazır.
    Kolay gelsin Başarılar dilerim..

10. White_Wolf85 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    129
    Meslek:
    System Adminstrator

Özel Mesaj
    Usb bellek olmadan indirebilirsiniz sonrasinda atabilirsiniz illa usb bellek takili olacak diye bir sart yok size kaliyor

IRCplus bunu beğendi.
  11. IRCplus Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    30

Özel Mesaj
    iso medyası olarak indirildiginde ,iş uzuyor sonra rufus yazılımı ile yazdırmak zorunda kalmasın diye pratık bir yöndem ile kolay güvenilir bir şekilde yapması içindir. ilgi alakan için teşekkür ederim devrem.

12. White_Wolf85 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    129
    Meslek:
    System Adminstrator

Özel Mesaj
    Rica ederim devrem burada herkes birbirine yardimci olmak icin burada

Orion-Pax, IRCplus ve Bağaşa Kağan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş