1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

İlgİsİzlİk

'Mail Hacking ve Güvenlik' forumunda URFALIYAM tarafından 29 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. URFALIYAM Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6

Özel Mesaj
    yıllardır ayyıldız timde dolanırım ayaklarına kadar kapanmadığım yetkili yok biri bana bişi öğretmedi destek vermedi bide siz diyorsunuz yabancı ulkelerde siber gücenlikte üst düzey çocuklar var diye sizde hep bana demeyin de az da olsa bizede destek verin ben şimdi neler yapmıştın 2 tane siber suç yedim neden pkk hesaplarını patlattım diye bana 1 adım atana ben koşarım uçarım bırdan yetkili komutanlarıma sesleniyorum yardım edin destek çıkın benim hayallerim var hayalleriimmm gani dünyada kaşıcı olan hayallerim lütfen

Ddos bunu beğendi.
  2. G4RIB4N Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1
    Meslek:
    lise

Özel Mesaj
    bak güzel kardeşim, eskiden bende tht denen yerde uzman moderatörlük yapıyordum. zamanı geldi işleri görüldü biraz da benden bıkkınlık duyduklarında uydurup bir yalan atıverdiler. ayyıldız timde belki ilk mesajım bu sana yazıyorumdur, kimse kimseye bir şey öğretmez. Milletin işi gücü yok seni mi yetiştirecek ? sen gidecek araştıracak kendin bulacaksın; sonra senin değerli ve yetenekli birisi olduğunu gördüklerinde timlerine dahil edecekler. Dahil olduğun timde liderlerin sana yetki verecek ve onlar görevini söyleyecek. sen şu anda bir hiçsin, ve böyle büyük bir kütüphaneye ilgisizlik diyorsun.. Kimse elindeki kitabına vurmadı ya ? al dilediğini doya doya oku, uygula ;)

Ddos bunu beğendi.
  3. Ddos Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,946

Özel Mesaj
    Onlar hazıra konmuyorlar araştırıp kodlayıp deneyip yanılıp sorunun çözümünü illaki bigün buluyorlar ayrıca dediklerini sadece yabancılar yapmıyor birsürü kodlama bilen Türk hackerlarımız da hayallerini gerçeklerştirmek istiyorsan onu bunu eğitmişler die değil bu nasıl bunu yaptı dierek araştırmalısın hiçbi ülkede kimseye özel bi ders verilmior bununla ilgili öğrenirsen kendin öğrenirsin okul gibi düşün öğretmen 1 anlatır 2 anlatır ama 3 ncüsünde zaten sen anlamadığın şeyi anlamadım die geçersin burdada aynısı birşeyler anlaman için çaba sarfetmelisin. Bi kalfa hemen usta olamaz usta ona işi asla öğretmez bakarsan öğrenirsin bakmazsan kimse umrunda bile olmaz öğrenecek olanda sensin usta nası öğrendi diorsanda oda bakarak öğrendi ;)

InServeOfGod bunu beğendi.
  4. URFALIYAM Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6

Özel Mesaj
    Tamam devremde burada her önüne gelen üye olup konu açıyor komutanların paylaştıgı sağlam bilgi yokki herkes kafasına göre paylaşım yapıyor yalan haberler veriyolar biri de çıkıp sağlam bilgi vermiyoki

5. M3A ER

Alınan Beğeniler:
    5,852
    Meslek:
    Web & Grafik Tasarım

Özel Mesaj
    Merhaba; Bak ben yıllardır buradayım, W.G.T konusunda neler çektim neler yaşadım bir kere pes etmedim, yemedim içmedim uyumadım ya okuyarak zaman geçirdim yada araştırarak. şimdi sen gelmiş diyorsun ki "balık tutmayı boşver sen bana balık ver" kusura bak ama sana hiç kimse yardımcı olamaz! lakin sen kendine yardımcı olmadıktan sonra ne yaparsak yapalım sana katkımız olmaz zira sen kendini öğrenmeye aç bilgiye aç araştırmaya aç olarak değilse hazıra aç gibi gösterirsen kimse elinden tutamaz senin, ayrıca bilgi dolu bir dünyada bir şeyi bulamıyor yada araştıramıyorsan senin ayıbındır bu başkasının değil.
    Öğrenmek isteyen insan her türlü öğrenir bana da bu işi kafama vurarak öğretmediler "Merakı, hevesi, ilgisi vede ben bunu yapacağım diyen insan her türlü yapar" senin gibi boş bahaneler bulmaz uydurmaz. emek ver ter dök oku araştır merak et sor ki bilgiye aç olduğun belli olsun.

6. TROTTOMAN19 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,759

Özel Mesaj
    Yıllardır burda bunu anlatmaya çalışıyordum..

Vecihi_33 bunu beğendi.
  7. DerinMavi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,070
    Meslek:
    Üniversite

Özel Mesaj
    Bir seyi gercekten yapmak isteyen bir yol bulur; istemeyen mazeret bulur.
    E.C McKenzie

URFALIYAM, Vecihi_33 ve URAL-ALTAY bunu beğendi.
  8. METEHAN27633 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    206

Özel Mesaj
    komutanım yol gösterin yani mesela yazılıma nereden başlayalım python derslerini nerde bulabilirim bunun gibi hackerlığa yazılım diliylemi yoksa web tabanlı diliylemi başlayalım bunun gibi biz araştırırız ama sizde araştıracağımız yol gösterin

9. The61 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    497

Özel Mesaj
    Python dersleri
    Programlama e-kitap arşivi

DerinMavi bunu beğendi.
  10. METEHAN27633 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    206

Özel Mesaj
    sağol devrem bunun gibi yol gösterin biz araştırırız

11. The61 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    497

Özel Mesaj
    Forumda bu paylaştığım gibi birsürü konu var zaten araştırmış olsaydın bu kaynakları bulurdun devrem

12. METEHAN27633 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    206

Özel Mesaj
    devrem benimde konum vardı ama networkta gelişmek istiyorum zaten hackerlığı oluşturan yazılım dili ve wen tabanlı dili, network ben network de geliştirmek istiyorum network te bazı terimler neleri araştırim

KaanToprak bunu beğendi.
  13. METEHAN27633 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    206

Özel Mesaj
    networkü öğrenmek istiyorum

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş