1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Admin Panel Bulucu //alfax

'Python' forumunda alfax tarafından 2 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alfax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    149

Özel Mesaj
    ADMİN PANEL BULUCU

Merhaba üstlerim ve devrelerim,
    python ile bir admin panel bulucu kodladım.
    bunu sizlerle paylaşmak isterim.

programdan bir görüntü

kullanımı;

ilk kütüphanemizi yüklüyelim yüklüyse yüklemenize gerek yok
    pip install requests
    sonra bu linkten programı indirin
    link: http://s7.dosya.tc/server14/m35qko/admin_panel_bulucu.rar.html

virüstotal: https://www.virustotal.com/gui/url/...cdaf7574dcbe2049f90e761ee1268576ac5/detection

programı rar dan çıkarıp masaüstüne atalım
    sonra terminale cd Masaüstü diyelim
    sonra cd admin_panel_bulucu diyerek programımıza giriş yapalım
    python3 apb.py diyerek programımızı çalıştıralım
    eğer pc de python3 yüklü değilse kendi sitesinden indirip kurun
    normalde python 3.6 kali de yüklü olur
    çalıştırdıktan sonra bir site yazalım bu site https veya http ile başlayıp / ile bitmesi lazım
    sonra sonuçları ekrana yazacaktır.
    iyi forumlar..

2. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj
    Programına Thread eklemeye ne dersin?

3. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    Devrem öğrendiğim kadarıyla birden fazla işlemi yapabiliyor ve arayüzün yanıt vermemesini engelliyormuş
    Rica etsem " Thread'ı " biraz açıklayabilirmisiniz ?

4. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj
    Evet doğru anlamışsınız. Thread aynı anda çalışan işlemleri ifade eder. Örneğin bir yandan dosyadan okuma yaparken bir yandan da internetten resim indirebilirsiniz.

normal programlarda "ana akış" dediğimiz, tek bir thread vardır. komutlar sırayla çalışır biri bitmeden diğeri çalışmaz. bu yüzden uzun süren bir işlem olursa kısa süreli donma olabilir. Bunu engellemek için Threadler kullanılır. programın ana akışının yanında başka işlemleri, programın ana akışını kesmeden yapabilmek için gereklidir.

arayüz donma olayı genelde GUI yani görsel arayüzü olan programlarda daha net görülür. program gecici olarak yanıt veremez hale gelir.

5. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    Çok teşekkür ederim, ( zahmet vermemişimdir umarım ) hayırlı forumlar

6. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj
    Rica ederim, yeter ki soran olsun :)

size de hayırlı geceler

Vosvos, AydoganGotu, botcuTHT ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  7. AYDOĞAN TÜMGENERAL

• Forum Denetleme Gözlem Komutanı
    Alınan Beğeniler:
    59,037
    Meslek:
    Defender Ayt

Özel Mesaj
    Böyle soru sorana can kurban..Nasıl face patlatırım.nasıl rütbe alırım dıyene uçan tepik:cool:

THEBEAR, alt_f4, rotEvils ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  8. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    Aslında çok fazla merak edip soran biriyim fakat ağzıma gelen herşeyi sormak hoş olmadığı için filtreleyip öyle soruyorum daha doğrusu soracağım soruların biraz mantık çerçevesinde olmasına dikkat ediyorum, normalde özel bilgilerimizi veremiyoruz fakat merak ediyorum, eğer forum kural ihlali sayılmıyorsa programlama mezunumusunuz ? cevap vermek istememe durumunda şimdiden canınız sağ olsun, sanırım biraz soru-cevap yapabiliriz ( programlar ve yazılımlar hakkında merak ettiğim şeyler var )

9. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    ALLAH sizlere hayırlı uzun ömürler verin sayın Tuğgeneralim, sayenizde verim almaya gayret ediyoruz

10. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj

Hayır daha önce forumda birçok yerde yazdım. Kendim şu an bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Okuduğum üniversiteyi yazmıyorum mazur görün :)

soru cevap olarak python konusunda soru cevap konum var. Diğer türlü sorularınıza bilgim dahilinde cevap vermeye çalışırım.

11. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    maşALLAH diyorum size imrenmemek elde değil gerçekten, ben küçüklüğümden beri bilgisayarlara tutkulu oldum, yaşadığım tek sıkıntım sözel olmam, hayâlim Pc mühendisliğiydi ama İnşaat mühendisliği mezunuyum şu kadarını söyleyim size; programlama ve yazılım öğrenmeyi çok istiyorum sözel olduğum için sosyal mühendisliğimin iyi olduğunu düşünüyorum, ama matematik yönünden sıkıntı yaşadığım için şuan sadece sabrediyorum, çok sevdiğim bir söz vardır insanlar denize düştüklerinde yüzme bilmedikleri için değil çabalamadıkları için boğulurlar, devrem ALLAH tüm hayâllerinizi hayırlısıyla gerçekleştirsin inşaALLAH

12. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj
    Amin inşallah.

Hiç bir şey için geç değil. Tanıdığım herkese söylediğim şey şudur "eğer ben yapabiliyorsam, sen de yaparsın". amacım kendimi kimseye küçük düşürmek de değil, kimseye moral vermek de.

Cidden matematiği çok iyi olan biri değilim. ama konu ders değilse merak ederim. ama konu ders için ezber olunca yapamıyorum malesef. Yani merak ediyorsan yaparsın diyorum.

okul insana herseyi vermez emin olun. Okuldan önceki programlama bilgim ve şimdiki bilgim arasında çok fark yok, sadece biraz daha performanslı ve düzenli kod yazmaya başladım o kadar.

Yani seviyorsanız çabalayarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Zor değil sadece sürekli pratik istiyor.

13. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    Devrem kimi insan 1-2 kez tekrar edince anlar, kimisi 10 kere tekrar edince anlar, önemli olan gayret içinde araştırmaya öğrenmeye devam etmektir, bazı kitaplar aldım, yayınevi ismini reklama girer mi bilmiyorum o yüzden yazmadım, fakat internet'ten aktivasyon koduyla erişim sağlayabildiğimiz video içerikleri mevcut, Peygamber efendimizin Hadis-i şerif'ten rivayet ettiği gibi;
    " ALLAH, ilmi isteyene, zenginliği istediğime veririm " dediği rivayet edilmiştir. Bizde ilmi istiyoruz ve ne güzel kaynaklara yöneldik, Forum'da çok kaliteli ve faydalı olan Tümgeneralimiz, Tuğgeneralimiz, Albaylarımız, Subaylarımız ve Devrelerimiz mevcut onların tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanıp onları değerlendirebilirsek ne mutlu bize, inşaALLAH bu iş ya olacak yada olacak 2. bir alternatif sunmuyorum kendime artık canıma tak etti yani bir an önce bende birşeyler yapabilmek istiyorum hiç olmadı hack yapan birine yardım edeyim görev dağılımı olsa bende o görev dağılımının bir parçası olsam mesela ( hayâli bile çok güzel inşaALLAH olur )

Hayırlı forumlar diliyorum mutlu ve pozitif kalın ...

14. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj
    Size tavsiyem öncelikle bir programlama dili seçin ve bu dil ile ilgili bir kaynağı başından sonuna kadar okuyun. Örneğin ben Python programlama dilini öğrenirken zamanında istihza olan, şimdi ise yazbel'de bulunan belgeleri baştan sona okudum. Hem örnekleri yaptım, hem de kendim programlar yazdım. Birden fazla alana sapmanız sizi yıldırabilir. Hack işlerine şimdilik girmeyin. Programlama öğrenince aklınızdaki birçok sorunun cevabını bulursunuz.

Ayrıca soru-cevap demişsiniz. İsterseniz bir konu açalım, sorularınızı orada sorun diğerleri de faydalansın.

15. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    277

Özel Mesaj
    Devrem aslında hedefimde ilk olarak kendi web sitemi kurmak vardı fakat sonradan linüx'ü iyice öğrenmek istedim, kendi işletim sistemimi silip linüx yükledim, kendim biraz acele ediyorum ve dolayısıyla bazı şeyler eksik oluyor en mantıklısı planlı bir şekilde gitmek

16. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,798

Özel Mesaj
    şu yazımı okumak isteyebilirsin belki

https://forum.ayyildiz.org/konu/başından-sonuna-kadar.139364/

17. ANKAsentor Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    elinize sağlık devrem ama ben yapamıyorum nedense Ayyıldız Tim'e katılamayacak gibiyim :(

18. AYDOĞAN TÜMGENERAL

• Forum Denetleme Gözlem Komutanı
    Alınan Beğeniler:
    59,037
    Meslek:
    Defender Ayt

Özel Mesaj
    Konuları oku,araştır,anlamadığın yeridevrelerine sor.

alt_f4, DnGeRr, Orion-Pax ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş