1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Android Telefonlara Klavye Bağlamak

'Android Telefonlar' forumunda redblood820 tarafından 10 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

1. redblood820 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    93

Özel Mesaj
    Devrelerim bugün sizlere android telefonunuza nasıl klavye bağlayabileceğinizi göstericem.
    Öncelikle belirymeliyim ki telefonlara Bluetooth ve NFC destekli klavyeleri kurmak çok basit.Varsayılanlar olarak cihaz tanımlama özelliklerini takip etmeniz yeterli olucaktır.Ancak USB klavyelerde doğru adımları uyguladığımızda Android telefonlarda doğru şekilde çalıştırılabiliyor.USB klavyeyi telefona bağlamak için ihtiyacımız olan bazı özellikler var.Bu destek telefonların çoğunda bulunuyor ama siz yine de emin olmanız için
    Cihazınızın kutusunda "Usb on the go" yazisinin olup olmadığinı kontrol edebilirsiniz.
    Bir OTG ye ihtiyacınız var.USB yi micro-usb bağlantıya ayarlamanıza yardımcı olur.USB çıkışlı birçok cihazı Android telefonunuza bağlamanıza yardımcı olur. Yalnızca klavye deil örneğin bir fareyi telefonunuza bağlamak için de kullanabilirsiniz.Peki şimdi diyeceksiniz ki ben ayni anda hem klavye hem de fareyi bağlamak istiyorum.Ozaman size yardımcı olacak alet bir port çoğaltıcıdır.aynı anda daha fazla usb girişli cihazı bağlamanız için size destek olucak.aslında klavyeyi taktıginız an kullanabilirsiniz devrelerim fakat bazı ayarlamalar yapmak daha mantıklı olucakdır.
    =》Klavye ingilizce olarak gelebilir sizin bunu ayarlardan türkçe olarak ayarlamanız gerekebilir.Klavyenizi baģladıktan sonra test ediniz
    Hatam varsa özür diliyorum.hayırlı forumlar diliyorum.

Bu Sayfayı Paylaş