1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
  Duyuruyu Kapat

Astral Seyahat Çeşitleri!

'Bilim ve Teknik' forumunda lovserlixe tarafından 15 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

 1. lovserlixe Guest

  • Guest
  Katılım:
  15 Kasım 2020
  Mesaj:
  15
  Alınan Beğeniler:
  28

  Özel Mesaj
  3 Tür astral seyahat vardır. Seyahatin derinliği kişiden kişiye ve ruhsal ilerlemeye göre değişir.

  1- Zihinsel Astral Seyahat
  Kişinin şimdilik ego adımında olduğu dönemde kendi heves ve heveslerinin tesiri ve bilinçaltı kayıtları ile meydana gelen görüntüler evresidir. Tıpkı derin trans kısmında ya da hipnoz altında meydana gelen görüntüler gibi. Yaşamda edindikleri bilgi ve tecrübelere göre görüntüler şekillenir. Görüntülerin doğruluğu hususu net değildir. Kısmi gerçek çıkışlar olsa bile tümü ile ilgili net bir şeyler söylemek olası değildir. Astral seyahat ile meşgul olanların ya da astral seyahat yaptıklarını söyleyenlerin büyük kısmı bu evrede takılıp ilerlemedikleri için astral seyahat hususu hep emin olunamayan bir kavram olarak kalmıştır.

  2- Ruhsal Astral Seyahat
  Gerçek astral seyahat yani gövde dışı bir seyahat bu evre ile başlar. Madde bedenle Enerji gövde ya da Ruh arasındaki uzaklık büyük ölçüde kısaldığı için etkin olan ruhtur. Zaman ve mekana madde gövde gibi bağlı olmadığı için madde ötesinde gerçek seyahatler başlar. Madde planından uzaklaşma, maddeye bağlı kalmama, hadiseleri değerlendirmede objektiflik, kendini boşlukta salınım halinde hissetme, algılarda açılma, aşırı ruhi duyarlılıkların görülmesi, bedensel solunum, gövde frekansının değişmesi, enerji akışının hissedilmesi, vücudun belli noktalarındaki titreşimlerin hissedilmesi ve artması, bu evrenin belli başlı karakteristikleri arasında bulunur. Birey genellikle madde düzeyinde değil anlam düzeyinde düşünür ve yaşar.

  3- Fiziksel Astral Seyahat
  Tayyi mekan olarak ta bilinir. Bu evrede hem madde hatta ruhsal seyahat söz konusudur. Materyalizasyon ve Demateryalizasyon olası duruma gelmiştir. Ruh maddeye üstün geldiği için maddenin ruh üstünde rastgele bir tesiri kalmamıştır. Madde ve maddenin kısıtlayıcı hükümleri konumunu ruhun hükümranlığına bırakmıştır. Bir yerden diğer bir yere gitme, aynı zamanda aniden çok yerde bulunma, fiziksel olarak bulunulan bir yerde durup esasında hem ruhsal hatta bedensel olarak diğer yerlerde de bulunma, madde ötesinden fiziksel etkilerde bulunma bu evrede görülür.
   
 2. lovserlixe Guest

  • Guest
  Katılım:
  15 Kasım 2020
  Mesaj:
  15
  Alınan Beğeniler:
  28

  Özel Mesaj
  Devrelerim bu konuda baya bir bilgi sahibiyimdir , sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz.
   
  Orion-Pax bunu beğendi.
 3. IRedScarface Guest

  • Guest
  Katılım:
  24 Eylül 2020
  Mesaj:
  29
  Alınan Beğeniler:
  30

  Özel Mesaj
  devrem tayyi mekan nasıl yapılır
   
  Orion-Pax bunu beğendi.
  • Guest
  Katılım:
  16 Kasım 2020
  Mesaj:
  2
  Alınan Beğeniler:
  2

  Özel Mesaj
  ben denemiştim size tavsiyem gece yapmayın cinler gece olunca ortaya çıkar ve size görünebilir ama güzel ve garip bir his;)
   
  InServeOfGod ve Orion-Pax bunu beğendi.
 4. IRedScarface Guest

  • Guest
  Katılım:
  24 Eylül 2020
  Mesaj:
  29
  Alınan Beğeniler:
  30

  Özel Mesaj
  yaptında nasıl yaptın merak ettim devrem
   
 5. InServeOfGod Guest

  • Guest
  Katılım:
  12 Mayıs 2018
  Mesaj:
  227
  Alınan Beğeniler:
  381

  Özel Mesaj
  bu tür konulara hep ilgim olmuştur aslında. Biraz daha anlatır mısın? astral seyahat ile başka bir boyuta geçmek mümkün mü?
   

Bu Sayfayı Paylaş