Atatürk Tarafından Kurulan Kurumlar

'Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' forumunda balamir_ tarafından 7 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
  1. Aybat ER

Alınan Beğeniler:
    153

Özel Mesaj
    Kapatılmadan ziyade satılması söz konusudur günümüzden örnek verirsek şeker fabrikaları satılıyor bu fabrikaları alanlar kim ? tabii ki de dış güçler (ABD,İNG,FRNS,ALMN) satılma koşuları ise 5 yıl aynı şartlar aynı işçiler aynı yönetim şeklinde üretim yapılması ya 5 yıl sonra . İki seçenek var ve ikiside birbirinden berbat
    1- 5 Yıl sonra Fabrikayı kapatacaklar (satın alan kurum)
    2-Ya da fabrika açık kalacak fakat şeker üretimi normalde Pancardan yapılır ama ucuz maliyet ve ülke içi sağlık sorunlarının artması için yapılacak olan sentetik şekerler üretilecek vu bu tatlandırıcı , sentetik şekerler çoğu Avrupa ülkesinde yasak Abd 'de de aynı şekilde diğer ülkelerde sınır var ama bizim ülkemizde yok yani uzun lafın kısası o kurumların kapanma nedeni bunlardır .....
    Devrem sana da teşekkür etmek istiyorum hem Başbuğumuz Atatürk 'Ün ülkemize yaptığı devrim nitelikli açılan kurumları bize gösterdiğin hemde bu kurumların neden veya nasıl kapatıldığını sorgulatığın için .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Mayıs 2018
    balamir_ bunu beğendi.
  2. AYDOĞAN ALBAY

Alınan Beğeniler:
    38,109
    Meslek:
    Defender Ayt Savunma

Özel Mesaj
    Aybat . Mesajlarina dikkat et.Kimseyi hic bir sey ile suclayamassin.Burasi Ayt forumu burada siyaset propaganda turu mesajlar ceza alma sebebidir.

3. Aybat ER

Alınan Beğeniler:
    153

Özel Mesaj
    Buyruk sizindir komutanım ama anlatıklarımı katıldığınızı umuyorum siyasi partilerin şeker fabrikalarını tekrardan açma politikası beni ilgilendirmez siyaset yalandır ben doğrularımı yazdığımı inanıyorum bir daha olmayacak emin olun .

4. AYDOĞAN ALBAY

Alınan Beğeniler:
    38,109
    Meslek:
    Defender Ayt Savunma

Özel Mesaj
    Siyaseti siyasetcilere birakin.!