1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Ayyıldız Tim - Grafik Tasarım Çalışmalarım - Orion Pax

'Üyelerimizin Grafik Çalışmaları' forumunda Orion-Pax tarafından 12 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    teşekkür ederim devrem. sağolasın. kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

2. Devri Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    40

Özel Mesaj
    Emeğine sağlık orion. :)

Orion-Pax bunu beğendi.
  3. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    teşekkür ederim devrem. sağolasın. :) kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

Devri bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,213

Özel Mesaj
    Bu WGT Konunu yeni gördüm eline emeğine sağlık.Sana yakışan da buydu.Hem hack hem wgt.Sadece 1 alana yönelmek bilgi eksikliği.2 Alana farklı farklı alanlara yönelmek senin için daha iyi.Bunuda zaten yapmışsın.Ellerine sağlık devrem.Seni bir kez daha tebrik ediyorum..

Orion-Pax bunu beğendi.
  4. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    teşekkür ederim devrem. sağolasın. elimden geldiğince her konuda bilgi sahibi olmaya çalışıyorum devrem. bu şekilde yaparak hem daha çok bilgi öğreniyorum hem de kendimi daha da çok geliştirmiş oluyorum devrem. :) kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

Bağaşa Kağan bunu beğendi.
  5. NoteBox Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    134

Özel Mesaj
    Ellerine sağlık devrem devamını dilerim.

Orion-Pax bunu beğendi.
  6. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    teşekkür ederim devrem. sağolasın. kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    14

Özel Mesaj
    Merhaba devrelerim araştırdım ama 57. alay logosunun png'sini bulamadım eğer sizde varsa rica edersem atarmısınız? şimdiden teşekkürler..

Orion-Pax bunu beğendi.
  7. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    öncelikle devrem. “57. Alay Birimi” üst yönetimin kararıyla kapatılmıştır. ve deGavûr Mümin Paşa’mızın ” emriyle de sadece “Portal’daki Resmi Logo”muz hariç başka bir “Logo”nun kullanılmasının da yasak olduğunu da söyleyebilirim devrem. “Resmî Ayyıldız Tim Logo”su hariç başka bir “Logo” kullanmamanızı tavsiye ederim devrem. kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

Justice_Warrior ve Osman-beyi bunu beğendi.
  8. Osman-beyi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    27

Özel Mesaj
    Eline Emeğine sağlık, Şahsi Grafik Yapıyor isen Rica Edebilir Miyim?

Orion-Pax bunu beğendi.
  9. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    öncelikle teşekkür ederim devrem. sağolasın. fakat maalesef ki ben kişisel olarak “Grafik Tasarım Çalışması” yapmıyorum devrem. “Grafik Tasarım Çalışmalarımı” sadece “Ayyıldız Tim” için yapıyorum devrem. ayretende şuan için “Grafik Tasarım Çalışması” yapacak kadar da maalesef ki zamanım olmuyor devrem. en son “Grafik Tasarım Çalışması” yaptığım zaman ise “23 Nisan”dır devrem. “23 Nisan”dan bellidir de “Grafik Tasarım Çalışmaları”da yapmıyorum devrem. lütfen kusura bakmayınız devrem. kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

Osman-beyi bunu beğendi.
  10. Orion-Pax Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3,918
    Meslek:
    Sosyal Medya Uzmanı

Özel Mesaj
    Osman-beyi devrem ama şunu yapabilirsiniz. benim “Grafik Tasarım Çalışmalarım” herkese açıktır devrem. bunun içinde beğendiğiniz bir “Grafik Tasarım Çalışmamı” kendiniz alıp, üstüne veya da başka yerlere vs. artık nereye isterseniz kendi “NickName”inizi yazıp, kullanabilirsiniz devrem. kolay gelsin diyor, iyi forumlar diliyorum devrem.

Osman-beyi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş