1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Azıcık Yardım .

'Şifreleme / Şifre Kırma (Encryption / Decryption)' forumunda MuratTR tarafından 29 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MuratTR Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Selamun Aleyküm Devremlerim hepinize iyi akşamlar . Bugün bir konuyu ele alacağım . Ben her ne kadar araştırdıysam 2 yıldır bu işin içindeyim . Facebook şifre kırmayı öğrenemedim . Hemde kendim için degil . Bende artık kötü insanları hacklemek istiyorum . Yada biri burda yazarsa herkes faydalansın . Hiçbir kişisel isteğim yok yardım edecek Devremlerim yazarsa sevinirim .

Lesyoner bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    226

Özel Mesaj
    keşke devrem 2 yılda araştırsaydın birço kbilgiye sahip olurdun ben burda 1 ayda şifre kırmadan site hackelemyi öğrenleri biliyorum .
    Facebook hackelemk için sistemiz zaafiyetini bulman lazım ( o kadar kolay değil tabiki :/ )
    sosyal mühendislik , phishing , brute force atak , tahmin yoluyla şifreyi kırarsın ben sana brute force'yi atıyorum hedef kişiyle alakalı şifreleri wordliste yaz k.adı yerinede yaz eğer senin yazdığın bir şifre çıkarsa hesaba girecektir
    Brute Force = http://s7.dosya.tc/server8/deadb5/Brute_Force_Facebook.exe.html
    Virüs Total = https://www.virustotal.com/#/file/8...b847df5d2e2b71e6698b1c870a8ea723e67/detection

NOT : totalde virüs gösterebilir bir hack tools olduğu için , bende kullanıcısıyım rahat ol :)

Lesyoner bunu beğendi.
  2. 1453kerem Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    118

Özel Mesaj
    devrem bruteforce kadar saçma ve gereksiz birşey yoktur bruteforceda şifreyi kırmıyoruz sadece olabilecek şifreleri yazıyoruz e o zaman bende facebook giriş sayfasından kendim denerim tek tek sadece zaman kazandırır bu bize ben denedim çünkü ama ilk 5 6 şifreden sonra facebook artık kendini kapatır doğru olsa bile girmez ayrıca ben kendi faceboookumu yapayım dedim acaba gerçekten oluyormu diye metin belgesine kendi doğru şifremi ve 4 tane sallama şifre yazdım doğru şifreyi değil yanlış şifreyle girdi facebooka ama ekranda gözüken şifre gerçek şifre olmuyor ona göre

PatrickReyizz bunu beğendi.
  3. Lesyoner Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,880
    Meslek:
    Öğrenci.

Özel Mesaj
    2 yıl araştırmana rağmen bir şey öğrenemediysen araştırmanda sıkıntı vardır :) phishing yöntemini araştırmanı tavsiye ederim oltalama yöntemi sosyal mühendisliğe giriyor bu yöntem ile ben çok kolay bir şekilde hedef kişinin hesabını alabiliyorum sosyal mühendislik çok geniş bir kavram yani sadece bir şeyden ibaret değildir geliştirilebilir forumda bir komutanımın sözüydü hangi komutanımın olduğunu unuttum aynen şöyle demişti hack senin hayal gücüne kalmıştır :)
    Sana şöyle bir yöntem önereyim hedef kişinin numarası 522 xxx xx xx olsun sen fake scriptini hazırladın herşey tamam sıra geldi kandırmaya sahte telefon numarası ile (play storde dingtone) mesaj atıyorsun mesaj da şu yazıyı yazıyorsun İnstagram hesabınıza farklı bir konumdan giriş yapılmaya çalışıldı hesabınız geçişi olarak kapatıldı doğrulama adımına geçmek için bağlantıya tıklayınız vs... :) dediğim gibi geliştirilmesi sende hack hayal gücüne kalmış

1453kerem ve PatrickReyizz bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    226

Özel Mesaj
    sen tek tek yazarken zaman kaybı brute force direk tarıyor

1453kerem bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    226

Özel Mesaj
    :)

Lesyoner bunu beğendi.
  4. 1453kerem Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    118

Özel Mesaj
    dedimya zaten devrem zaman kaybını önlüyor diye

5. 1453kerem Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    118

Özel Mesaj
    ayrıca facebook hacklemede sosyal mühendisliğe yönelmeni isterim çünkü olma olasılığı daha yüksektir ama emek vermen lazımdır
    öyle mesela ben bir sosyal mühendislik girişimimi anlatayım facebookta sapık birkişi vardı zaten bunu sapık hacked-3 konusunda paylaştım adam sürekli boşver istemiyom filan diyodu eğer ben orda bıraksaydım hesabı alamazdım ama bırakmadım sonuna kadar direndim mesela futbollamı ilgileniyo sürekli vazgeçecekken böyle futbolla ilgili birşeyler anlatacaksın yazacaksın ilgilendiği alanlarda sallama olsa bile acayip birşey uyduracaksın ki adamın ilgisini çeksin yani sosyal mühendislik emek işidir devrem ben 1 saat yazıştığımı hatırlarım :)

Unutma! 'Sosyal Mühendislik Ölmez,Geliştirilir'

PatrickReyizz bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    226

Özel Mesaj
    yanlış okumuşum ...

1453kerem bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    226

Özel Mesaj
    ama herkez yemez , seni takmaz bile herkez ilgilenicek diye bişey yoktur

1453kerem bunu beğendi.
  6. 1453kerem Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    118

Özel Mesaj
    doğru söylüyorsun devrem zorlukta burdaya işte :)

7. RootWeewx Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    32

Özel Mesaj
    Facebooku neden hacklemek istiyorsun diyelimki tamam exploit ve ya sağlam metodun var Televizyonamı Çıkıcan?

8. AYDOĞAN TÜMGENERAL

• Forum Denetleme Gözlem Komutanı
    Alınan Beğeniler:
    58,924
    Meslek:
    Defender Ayt

Özel Mesaj
    Acılması yasak konuya mesaj yazıyorsunuz.!

RootWeewx ve 1453kerem bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş