Bilgi

'CMS - İçerik Yönetim' forumunda hk1 tarafından 29 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. hk1 ER

Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    açık öğretim lisesi devam

Özel Mesaj
    değerli astlarım ve üstlerim bizde birşeyler yapmak istiyoruz ama hiçbir bilgimiz yok burda bir eğitim alma imkanımız yok mu nasıl öğrenecez bu işi bilemiyorum

2. HABİR Atıldı

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Gereksiz bilgi..

Özel Mesaj
    Cevap: Bilgi!!!!!!!!!!!!!!!

Değerli Teğmenim,

Bildiğim kadarı eğitim için özen'ile seçilen Teğmenlerimiz var, uzman AYT öğretmenleri tarafı eğitim gören. Bunun için başvurunu yapman ve forumda faydalı bir şekilde aktif kalman gerekecekdir. Seçilmeniz Paşalarımıza kalmış birşey.
    ______
    Bilgi edinmek açısından:
    Benim görüşüme göre burada her türlü bilgi mevcut, hemen hemen her akla gelen konu açılmış ve yorumlarda bunlar tartışılmış. Buradan veya YouTube üzeri uygulamalı eğitim videoları'da bulmak mümkün.

Programlama dilini öğrenmek'ile başlayabilirsiniz bence - bunu ben kendim tavsiye olarak bir çok yerde görmekteyim.

Yanında'da yavaş yavaş uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Forumda sql açığı bulunan sitelerde paylaşılmakta (hack'e teşeffüz etmeden güvenlik önlemlerinizi alınız, tertip).

Saygılar
    HABİR

3. T1K1R ER

Alınan Beğeniler:
    1
    Meslek:
    Lise(Okuyorum)

Özel Mesaj
    Cevap: Bilgi

Teğmenim burada kimse kimseye özel ders veremez.Forumda bulunan bilgilerden yararlanması sadece siz ve merakınıza kalmış birşey.Her bilgiyi gözden gecirin, uzun diye makale okumamazlik yaparsanız birseyler kapamazsiniz.

Saygılarımla... T1K1R

Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    Lise

Özel Mesaj
    Cevap: Bilgi

Bizim rutbe nasil tegmense bi arkadasin Rutbe Öğrenci yaziyodu. Ben basvuru yaptim sonuc bekliyorum devrem sende basvur. Bence çoğu hacker grubu gibi ATY de egitim verecektir. Verdigine dair site girisinde aciklamalarda yapilmis eger iptal olmamışsa egitim isi