1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Bir Siteyi Hackleme Algoritması

'Brush' forumunda JokerPXPC tarafından 22 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. JokerPXPC Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    İlk Önce Arkadaşlar O Siteye Yapacağımız Saldırıyı Planlıyoruz Tabikide Bu Gerçek Bir Plan Değil Ondan Sonra Yaptığımız Bu Planın Zafiyetlerini Arıyoruz Sonra Bu Pilanın Zafiyetlerini Azaltıp Planı Güçlendiriyoruz

Sonra Siteyi Tam 16 Gün veya O Sitenin Size Olan Değerine Göre İnceliyoruz Sonra

Sitenin Admin Paneli Dediğimiz Bu Paneli Aramaya Başlıyoruz Nekadar Çabuk Bulursanız Okadar İYİ sonrasında Bu Paneli Bulduğumuzda Neler Var Bakıyoruz İnceliyoruz Sonra Sitenin Temasını Buluyoruz

Sonra Hangi Yerden Nasıl Bir Veri Tabanı Yapılmış Ya Buluyoruz Yada Öğrenmeye Çalışıyoruz

Sonra Güvenlik Duvarlarını Hangi Şirket tarafından Korunuyor Nasıl Korunuyor Ne Kadar Süre İle Koruma Yenileniyor vb.. şeyleri Buluyoruz Sonra IP nasıl Gizlenir Araştırıp Bulmaya Çalışıyoruz Bazı Sistemler Sizi Yanıltmasın Dikkat DDos Attack Dediğimiz Paket Alışveriş yolunu Kapatan Programları Arıyoruz Sonra

Arka Kapılar Dediğimiz Kapıları Buluyoruz Sonra Bu Kapılardan Girsek Ne Olur Onun Algoritmasını Olasılıksal Olarak Ne Olur İnceliyoruz Sonra Tek Tek Deniyoruz Tabi IP Adresimizi Gizleyip Sonra adminastör Bölmüne Gelir İsek Orada Koruma Yoksa Şifre vb.. Şeyleri Değiştirip Yapa Bilirsiniz Veya Linux vb şifre Kırıcı Programlar İle Kırıyoruz

Not:Yapyığınız İşin Ne İçin Olduğu Önemi Var Ama Ne Emel Niyet Üzerine Yapıyorsanız iyi düşünün derim
    ,

Beğendiyseniz Veya Nefret Etiyseniz Lütfen Yorumunuzu Eksik Etmeyiniz

sadraza43 bunu beğendi.
  2. JokerPXPC Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Cevaplarınızı Beklerim

3. JokerPXPC Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Üstlerime Saygılarla

4. Elmas206 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Öyle devrem ama sen once forum kurallarını oku.

5. -TUĞRUL- YÜZBAŞI

Alınan Beğeniler:
    2,067
    Meslek:
    Siber Güvenlik Mühendisliği

Özel Mesaj
    Konunu üstünden 2 sene geçmiş, ve üye banlanmış. Keşke hortlatmasaydın :D.

loginner01tr01 bunu beğendi.
  6. Elmas206 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Ya ben daha yeniyim devrem.
    Hic bir seyi beceremiyorum bana Adobe fotoshop kullanmayı ogretebilirmisin?

7. -TUĞRUL- YÜZBAŞI

Alınan Beğeniler:
    2,067
    Meslek:
    Siber Güvenlik Mühendisliği

Özel Mesaj
    Yardımcı olmak isterdim ama şu anda siber güvenlik mühendisliği okuyorum. Bende o kadar bilgili değilim cs hakkında. İnternette dolu kaynak var yardımcı olucaktır onlar sana.

loginner01tr01 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş