1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Bu Tarz Programlari Nasil Ogrenebilrim

'Corel Draw' forumunda Sarigibeyazadam tarafından 10 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Satış

Özel Mesaj
    Saygilarimi sunarim Üstlerim corel vb programlari nereden ogrenebilirim egitim alabilirim pcye nerden yukleyebilirim

1. TKrU Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    AYYILDIZ TİM'in resmi youtube sayfasını ziyaret ederek bazı programların öğrebilirsiz bende bu konuda bilgi almaya calışıyorum saygılar İYİ AKŞAMLAR

2. N0T3B00K Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1
    Meslek:
    öğrenci

Özel Mesaj
    ben photoscape indiriyorum ama siz daha iyi şeyler bulabilirsiniz teğmenim malum biz amatörüz velhasıl paraylada satın alınabilir

3. Kızıl Bey Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    308

Özel Mesaj
    Youtubede mutlaka eğitim videoları vardır Teğmenim.Biraz araştırırsanız bulacağınızdan eminim.

AYKAGAN, ahmet5115, ClickerXL ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Fox_TR Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    corel öğrenmek istiyorsanız en sağlıklısı bir tabelacı yada matbaacının yanında vakit geçirmek olacaktır. corel draw ı en çok kullananlar onlardır.

AYKAGAN bunu beğendi.
  5. cezays01 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    9
    Meslek:
    Öğrenci

Özel Mesaj
    Ben corel drawı 2.5 saatte öğrendim.4.saatte profesyonel bir dergi tasarımı yaptım.Ama iki kişiydik ve bir sinerji vardı.Takım halinde çalışılarak birkaç saatte öğrenilmeyecek hiçbir program yoktur.Bakın çok iddialı söylüyorum.Birlikten kuvvet doğar.İlmin bereketine ulaşırsanız o ilimi avucunuzun içine alırsınız.Bu kaide hep böyledir.Hep geçerlidir.Kendin kurcalayarak birkaç günde öğrenebilirsin.Tabi eğer program tecrüben varsa...

hulur bunu beğendi.
  6. mahmutye Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1
    Meslek:
    Lise Mezunu

Özel Mesaj
    Bence bu tarz programlara en güzel öğrenme yöntemi programı kurup kurcalayarak uğraşmaktır. Ben CorelDraw programını bu şekilde öğrendim. Kurcaladım bulamadığımı googleden arattım buldum yaptım derken şuanda kendi çapımda coreldraw kullanabiliyorum. Ama herşeyden önce azim ve sıkılmamak lazım. Saygılarımla.

7. umit07 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Devrem bu tarz programları öğrenmenin en iyi yolu bilgisayarın başına oturup programı durmadan kuracalayacaksın. Bilgisayar çökerse bile dert etme formatını at devam et ben bile corel drawı öğrenirken 3-4 sefer bilgisayarı çökerttim su anda bana yetecek kadarını biliyorum ama daha fazlasını öğrenmem lazım bunuda biliyorum.

8. lordligens Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    grafiker olarak çalışmaktayım istediğiniz her hangi bir bilgi ya da soru varsa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim istediğiniz corel draw photosho artpro Illustrator gibi programlaro adobe set olarak kullanıyorum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım devrelerim.

Kemci ve Meyki bunu beğendi.
  9. kimene44 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj
    Bende 2008 den buyana grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Merak edilen bir bilgi yada yarıdımda bildiğim konular içersinde seve seve devrelerime ve komtanlarıma yardımcı olurum . (Özellikle Corel Draw Konusunda uzman sayılırım her türlü çizim vektörel konusunda yarımcı olurum)

Kemci, Meyki ve Hipoktoros bunu beğendi.
  10. Unarmed55 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    23

Özel Mesaj
    Devrem ben bunların kursuna gisiyorum. O kadar zor değil. Sol taraftaki butonların(shape vb.) ne işe yaradığını bulsan gerisini kensinde halledersin

Bu Sayfayı Paylaş