1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

C# Soru-cevap

'Asp.NET - C# - VB.net' forumunda emrhclskn17 tarafından 25 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Emreaktas54 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Devrelerim ve üstlerim AYYILDIZ TİM katılım formuna başvurumu yapıyorum ama referanslarınız kimler diyor ben oraya kimi yazıcam veya kimse bana teklif etmedi bu platforma katılmamı ben kendim katıldım oraya ne yazmam gerekiyor?

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    219

Özel Mesaj

Yazım yanlış gözüktü devrem. Yazının tamamını oku lütfen.

2. caylak050 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    ###### öncelikle merhaba Ubuntu kullanıyorum Udemy den kurs satın aldım Veil tools kurarken hata aldım aslında hata deil benden ne istediğini tam olarak anlayamadım [>] Please enter the directory of msfvenom (e.g. /usr/bin/) denemediğim yol kalmadı bi türlü yüklemeyi sonlandıramadım hiç bir kaynaktada aradığım cevabı bulamadım Ben Bu [>] Please enter the directory of msfvenom (e.g. /usr/bin/) Nereye Konumlandırsam Kabul Edicek Yardım edermisiniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2021
  3. Dengizer Yarbay

Alınan Beğeniler:
    2,656
    Meslek:
    Kaptan-ı Derya

Özel Mesaj
    Yardım istemeden önce forum kurallarını oku. Forumda "abilerim, kardeşlerim" gibi kelimeler yasaktır.

Orion-Pax bunu beğendi.
  4. caylak050 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Özür Dilerim ####

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2021
  5. Kasap90 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Merhabalar bir sorum olacakta C# Form application da dataGridView ile Microsoft SQL Server Management Studio 18 kulanarak veri tabanı olusturup bir kayıt programı olusturdum bu kayıt programını setupa çevirerek herhangi bir yazılım programı bulunmayan bir bilgisayara kursam ordada kayıt kısmındaki sil, görüntüle, kaydet, güncele, ara butonları islev yaparmı yine?

6. Mir-iKelam Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    12

Özel Mesaj
    Merhaba devrem,

C# ile yazmış olduğun programı kurulum dosyasına çevirdiğin vakit, kurmak istediğin bilgisayarda windows işletim sistemi olması gerekiyor, kullanacağın veritabanının kurulu olması gerekiyor ya da sqlLite gibi mini veritabanları kullanarak programını kurarken bilgisayara kurdurabilirsin. O zaman CRUD (kaydet,görüntüleme,güncelleme ve silme) işlemlerini yapabilirsin tabiki. Tabiki yazmış olduğun framework sürümüde karşı makinada olması gerekiyor ki onuda setup içine gömebilirsin. Bunları yaptıktan sonra çalıtırabilirsin.

selam, sevgi, saygı ve dua ile..

7. Kasap90 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Peki teşekkür ederim suanda c# form aplication öğrenmekten oda bittiği zaman c# console de öğrenmem gerekirmi

8. Mir-iKelam Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    12

Özel Mesaj
    C# syntax ını öğrendiğin zaman zaten form application, console ve asp.net yazabilirsin rahatlıkla. Birbirlerinden çok farkları yok, bir evin odaları ile diğer evin odaları farklı olduğu kadar bir farklılık var aralarında. Önemli olan C# taki syntaxları öğrenirsen diğerlerini daha kolay öğrenebilirsin. Benim fikrim Form application dan sonra asp.net 'e başla console uygulamalarına ihtiyacın olduğunda yapmanı tavsiye ederim. Ben önce console sonra form sonra asp.net öğrenmiştim. Tercih senin ihtiyacına göre seçimler yapman daha mantıklı olacaktır.

selam, sevgi, saygı ve dua ile ..

Bu Sayfayı Paylaş