1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Cmd Kodları M. Q.

'Bilim ve Teknik' forumunda Muslimqafqaz tarafından 25 Mart 2021 tarihinde açılan konu

1. Muslimqafqaz Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    259

Özel Mesaj
    Assalamu aleykum

Komut satırı(Command line) üzerinden VPN bağlantısı

[VPN Bağlantısının İsmi]
    MEDIA=rastapi
    Port=VPN2-0
    Device=WAN Miniport (IKEv2)
    DEVICE=vpn
    PhoneNumber=Sunucu Adresi
    Bunları bir dosyaya kaydedelim. Vpn.txt olsun örneğin.

Daha sonra (istediğiniz ismde) bir bat veya cmd dosyası oluşturup içerisine:

type Vpn.txt >> %windir%\system32\ras\rasphone.pbk
    rasdial "VPN Bağlantısının İsmi" "Kullanıcı Adı" "Şifre"

Bağlantıyı durdurup silmek içinse (istediğiniz ismde) bir bat veya cmd dosyası oluşturup içerisine:

rasdial /disconnect
    rasphone -r "VPN Bağlantısının İsmi"

NOT:
    1)kodevreni sitesinden aldım.
    2) cmd açma kısayolu windows+R

.

Orion-Pax bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    58

Özel Mesaj
    çok güzel oluş devrem ellerine ve emeğine sağlık...

Orion-Pax ve Muslimqafqaz bunu beğendi.
  2. Muslimqafqaz Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    259

Özel Mesaj
    Assalamu aleykum

Komutanım, burada massod hakkında bilgi paylaşmama izn varmıdır?

Orion-Pax bunu beğendi.
  3. gamayiyen Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    35

Özel Mesaj
    devrem massod nedir? bir de release yapmadan renew yapılabiliyor mu?

Muslimqafqaz ve Captain1Peroxide bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    58

Özel Mesaj
    _-MASSOD-_: Mossad (İbranice: הַמוֹסָד‎, lit. "Enstitü") veya resmî ismiyle HaMossad leModiʿin uleTafkidim Meyuḥadim ( המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים‎, lit. "İstihbarat ve Özel Harekâtlar Enstitüsü"), İsrail'in ulusal istihbarat teşkilatıdır.anlamına gelmektedir

Muslimqafqaz bunu beğendi.
  4. Muslimqafqaz Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    259

Özel Mesaj
    ABD Ulusal Güvenlik Dairesi eski çalışanı Edward Snowden ilginç bir iddiada bulundu.

Gizli bilgileri sızdırdığı için kaçarak Rusya'ya sığınan ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı ve ABD ulusal güvenlik dairesi eski çalışanı Edward Snowden, IŞİD ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. Snowden, Irak'ta kaosa neden olan IŞİD'in arkasında ABD, İngiltere ve İsrail istihbaratı olduğunu ileri sürdü.

IŞİD'in bölgede İsrail'in güvenliğini tesis ettiğini söyleyen Snowden'a göre ABD, İngiltere ve İsrail istihbaratları dünyadaki bütün terörü 'eşek arısı yuvası' adlı bir strateji ile bir araya getirmeye çalışıyor.

Eski ajan Snowden, İsrail'i korumak için, Ortadoğu'da İsrail'e karşı olan grupların kendi içlerinde savaştırıldığını ileri sürdü.

Snowden'ın açıklamaları büyük yankı uyandırdı. Çünkü daha önce de IŞİD Lideri Ebubekir El Bağdadi'nin bir yıl boyunca MOSSAD tarafından yoğun bir askeri eğitim, dini kurslar ve konuşma becerisi kursları aldığı iddia edilmişti. Ayrıca Bağdadi'nin Washington'daki bir görüşmede eski senatör John MC Cain ile aynı fotoğraf karesinde yer aldığı ileri sürülmüştü.

5. Muslimqafqaz Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    259

Özel Mesaj
    tehdit aldığını söyleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek: 'Başıma geleceklerden MOSSAD sorumlu'

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek İsrail’e yönelik eleştirileri nedeniyle tehdit aldığını söyledi. Bir televizyonun canlı yayınına katılan Gökçek, “Başıma bir şey gelirse bu MOSSAD’dan gelmiştir, milletim böyle bilsin” dedi.

'TÜRK MİLLETİNE MİRASIM'

Gökçek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hangi olayın olması, kimin saldırması önemli değil. Önemli olan bunu yaptırandır. Ben böyle kabul ediyorum. Şayet maşaları kullanıp da bana bir şey yaptırırlarsa Melih, MOSSAD tarafından öldürülmüştür, ona göre gardlarını alsınlar. Bu benim onlara mirasımdır, Türk milletine mirasımdır. Hakkım varsa böyle bilsinler.”

Bu Sayfayı Paylaş