1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Daha Fazla Site Düşürme (brute Force)

'Web Hacking ve Güvenlik' forumunda PashaSwalker tarafından 27 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,651

Özel Mesaj
    O Zaman Böyle Açıklıyım Devrem.Site Script lreinde çoğunlukla açıklar olur html kodlarına bakabilirsin.Exploit İlede taratabilrsin Onun İçin yakında paylaşım yapcıam :).Sql Açık Bulunmassa Bu Dediklerim geçerli :)

Mr.Dark bunu beğendi.
  1. Mr.Dark Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    136
    Meslek:
    ŞŞŞşşTtT !i!

Özel Mesaj
    Teşekkürler devrem :D bekliyor olacağım

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,651

Özel Mesaj
    Rica Ederim

2. r00tHilal Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6

Özel Mesaj

izle devrem deminden senin için çektim

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    431

Özel Mesaj
    Etkili dork yap devrem birde url durduysa vds aç

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Yalnız video THT'nin , forum Ayyıldız Tim forumu THT değil devrem. Forum Denetleme Gözlem gelir bakar olan biteni ve gerekeni yapar.

3. SpaceX-T Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    66

Özel Mesaj
    öncelikle bf den kurtulmanızı tavsıye ederım bf kalmak ne kadar dogru ? siteler zamanla bitecek bf yöntemi son bulacak. gelelim konuna etkili bf kullanmak istiyorsan ilk önce dork yazan programlardan kurtul. dork programını mılyonlarca kısı kullandıgından sana gelecek site sayısı neredeyse 0-1 arası :/ şimid manuel dork yazmaktan bahsedim sana öncelikle kendine dork kalıbı olustur. mesela ("Home") Bu dork kalıbı sımdı bunun önüne dork kelimesi koyalım genelde ben bbc veya reuterstan alırım kelıme gruplarını ("Home")dark bunun gibi hedefe yönelik yapacaksan ("Home")dark site: .sa (suudi arabistan) ("Home")dark site:.gov ( Resmi Kurum Alan Adı) ("Home")dark site:.edu (Devlet Okulları Üniversiteler vs.) Bu Şekilde Devam edersin yazacagın dork sayısı 1500 le 10000 k arası olabılır. arama motorunda tarattıgında kuyruktakı sıteler durakladıysa durdur vpn programı aç devam et :)

4. SpaceX-T Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    66

Özel Mesaj
    Attıgın video BlackTürkün Kendisini Eski Ayt Personeli Olarak Tanıtan Kişi ( Mirac Ayyıldız Diye Tanıtıyor ) cyber-turks den bırısı ?

5. r00tHilal Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6

Özel Mesaj
    kendimi miraç ayyıldız diye tanımıyorum yani ben kendimi mrcc komutanımın adını kullannmıyorum facebookda adım miraç. ayyıldız dogurdur ama ayt ile igli bir paylaşım yok ikincisi cyber-turks diye biryer'de takılmıyorum

6. PashaSwalker Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    118

Özel Mesaj
    Devrem xBlackTurk senmisin ? :)

Bu Sayfayı Paylaş