1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Ddos Saldırıları

'Wordpress' forumunda kaptanmaho tarafından 22 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. kaptanmaho Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    devrelerım bugun sıze bır soru sormak ıstıyorum oncelıkle ddos saldırılarına karsı alınabilecek tedbırler nelerdir bunu sormamın sebebı benım kendı sıteme sıber saldırı veya herhangı bırseyden dolayı gıremıyorum bunu nasıl cozeblırım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mayıs 2017
    mds bunu beğendi.
  2. Ddos Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,896

Özel Mesaj
    1-IP engel eklentisi kurmak
    2-Admin paneli erişim URL’sini değiştirmek
    3-Cloudflare kurulumu
    Hosting hizmeti satın alman gerek devrem

KorS4N, mervenur_smsk ve Defacer16 bunu beğendi.
  3. kaptanmaho Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Saol devrem Allah razı olsun

4. Yavuz-01 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    17

Özel Mesaj
    Devrem İp Gizlemek İçin Bazı Uygun Programlar Vardır.Biraz Araştırırsan Çok Faydalı Bilgiler Bulacağına Eminim
    Ayrıca Forum İçerisinde''Kardeşim,Abim'' gibi Hitaplar Yasaktır...

İyi Forumlar...

5. onur__46331 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    daha yeni üye oldum kardesler napıcaz ben cmd.exe dosyasıyla türkiyeyi kötülüyen küçük siteleri çökeltiyorum başka kullanabileceğim program varmı

6. Ddos Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,896

Özel Mesaj
    Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim devrem. Arkadaşlar kardeşler gibi kelimeleri kullanmak yasaktır...

KorS4N, onur__46331 ve mervenur_smsk bunu beğendi.
  7. onur__46331 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    tamam devrem

Ddos bunu beğendi.
  8. onur__46331 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    devrem tm

9. ByLastKinG Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    691

Özel Mesaj
    Öncelikle forum kurallarını oku derim devrem sonra komutanlarım ve devremlerim gibi konunu açabilirsin.

10. Yeahhhh Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4

Özel Mesaj
    Devrem Ddos yazmıssın heralde 1 d harfi fazla yazdın :) Ddos 100lerce 1000 lerce pc ile yapılan attacktır.Dos ise tek kişi veya 2 kişi ile yapılan attactır.Ama tek kişi Ddos attackları yapmak istiyorsan paralı vpn alma gerekir ancak alırken dikkat etmelisin özel şirketlerin vpn almanı öneririm çünkü em büyük attacklarında ıp adresini korumaktadırlar.Bunun için komutanlardan öneri alabilirsin.

11. TekDevlet Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    37

Özel Mesaj
    Komutanlarımız ve devrelerimizin konuları forumda mevcut arama yapılarak bulunabilir

İyi Forumlar :)

12. Furkan_imdat Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj
    Öncelikle Komutanlarıma Selam olsun Ben Yeniyim Biz Site hacklemeyi Ne zaman Öğreneceğiz ?

Platin bunu beğendi.
  13. Platin Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Komutanlarin selam olsu.n oncelikle selam olsun hack islerine ne zaman baslicaz ben yeniyim

14. CCCHAYDEN Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    11

Özel Mesaj
    Devrem nasıl olıyo bu çökertme işlemi cmd.exe den ?

15. AnonTurks Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Gelen saldırı türüne göre yapacağınız işlemler değişir. layer7 saldırı türleri bot sladırılardır, bu saldırıları sunucunuz ile site arasına bir firewall sunucusu koyarak engelleyebilirsiniz.

https://www.voxility.com/ yurtdışı trrafiğini süzerek gönderen sistemlerden bir tanesi ücretlidir birazda pahalıdır.

layer3 ve layer4 (GET ve POST) türü saldırıları ise nginx ile çözebilirsiniz. bu işlemleri yapabilmek için bilgiye ihtiyacınız var.

16. CCCHAYDEN Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    11

Özel Mesaj
    Devrem,ben bu işlerden hiç anlamıyorum en basit bi siteyi çökertip index atmak istiyorum index yapmasınıda bilmiyorhm zatende neyse siteyi çökertme isteiğimin sebebi insanları kandırıyo zamanlarını çalıyo yardımcı olurmusun?

17. Pole-Star Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    33

Özel Mesaj
    Firewall ile DDoS engellemek
    Firewall ve routerlar temel bazı DDoS türlerini (örn: ping saldırılarını) durdurmak için kullanılabilir. Bu cihazların el verdiği ölçüde bu ayarların, bir saldırı yaşamadan önce, yapılmasında fayda vardır. IPS/IDS çözümlerinin de bu sürece dahil edilmesi daha gelişmiş saldırıları da (bu cihazların anormallik tespit etme yeteneği sayesinde) firewall üzerinde durdurma imkanı verebilir.

Güvenlik tedbirlerini almak
    İnternet hizmet sağlayıcılarının hemen hepsi DDoS saldırılarına karşı belli koruma hizmetleri sunuyor. Kuruluşunuz ciddi bir DDoS tehdidi ile karşı karşıyaysa (bkz. internete açık hizmetlerinizin aksaması size para ve/veya itibar kaybettirecekse) bu hizmeti almanızı öneririm. Kamu ve finans gibi hizmet aksamalarına tahammül edemeyecek sektörlerin, bu hizmete ek olarak, kuruluş ağının girişine bir DDoS engelleme çözümü konumlandırmalarında fayda vardır.

Bu Sayfayı Paylaş