1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Dostlar Ocağınıza Düştüm

'Güncel Haberler' forumunda Tilkiselim23 tarafından 11 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tilkiselim23 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Merhabala bugün üyeliğimi tamamladım ve bir maruzatım var sizlere güvendiğim için geldim benim kardeşim küçükken tabiri caizse veletlik içeren videolar yayınlamış youtubede yüzü olmasada sesi var ve kendisi epostalarını unuttuğunu söylüyor toplam 3 video 3 farklı kanal özgüveni çok düştü arkadaşları dalga geçecek diye korkuyor videoları imha eden çok dua alır yardımı dokunacak yokmudur acaba ?

2. xed Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    717

Özel Mesaj
    devrem aramıza hoş geldin benimde bir kanalım var istemediğim videoları düzenleden siliyorum sende öyle yap sil eğer yapamassan internetten araştıra bilirsin

3. Tilkiselim23 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Hoşbuldum devrem şeref buldum ama kanallar bende yok olsaydı silmiştim bile

4. xed Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    717

Özel Mesaj
    kardeşin sana e postaları vermesini söyle tek tek e postlara gir oradanda direk kanallara

5. GhostFace58 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    924

Özel Mesaj
    Devrem belki geri bildirim atarsan youtube'a silebilirler kanalları ama ilgilenmeyedebilirler ama sen yinede şansını dene. :)

xed bunu beğendi.
  6. xed Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    717

Özel Mesaj
    evet olabilir ama youtubede birsürü öyle video var youtube ise bunları eğlendirici video sayıyor

7. Tilkiselim23 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Hesaplara hiçbir şekilde erişimim yok epostalar bilinmiyor spam atma yoluyla falan kalkmazmı 3 tabe 30 sn lik videolar yüzünden kardeşimle dalga geçilsin ezilsin istemiyorum belki bilen vardır şikayet ettim ama kabul göreceğini zannetmiyorum

8. GhostFace58 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    924

Özel Mesaj
    Devrem belki bilen vardır ama internette araştırmalarım sonucu net bir sonuca varamadım.

9. AYDOĞAN TÜMGENERAL

• Forum Denetleme Gözlem Komutanı
    Alınan Beğeniler:
    57,400
    Meslek:
    Defender Ayt

Özel Mesaj
    Ayt forumunda özel istektebulunmak yasaktır.Konu kilit.Bu konuya cevap verenler..Size noluyor..Özel isteğe neden yazıyorsunuz,bir daha ikaz etmem aklınızı başınıza toplayın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş