1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Eski Ayyıldız Tim

'Beyin Fırtınası' forumunda uslutavsan tarafından 7 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. uslutavsan Atıldı

  • Guest
  Katılım:
  6 Eylül 2019
  Mesaj:
  16
  Alınan Beğeniler:
  5

  Özel Mesaj
  afedersiniz devrelerim ve paşalarım içerisi çoluk çocuk dolmuş belki bu sözlerimden ötürü beni banlayacaksınız ancak durum böyle eski ayyıldız tim bir şeyler yapardı şimdi ayyıldız tim dediğimde lamer/velet gibi şeyler duyuyoruz bu konuyu okuyan yetkili birisi okuduktan sonra silebilir ancak tim'e çeki düzen vermeliyiz bence böyle giderse içeride sadece askercilik oynayan 3 5 çocuktan farkımız kalmayacak fikir ve görüşlerimi beyan etmek istedim komutanların üyelerle daha iç içe bişeyler yapıp projeler yaptığı bir forum/topluluk istiyoruz eğer yanlış düşünüyorsam özür dilerim amacım forumun daha iyi yerlere gelmesini sağlamak saygılar.
   
 2. Sehirbaz Guest

  • Guest
  Katılım:
  21 Eylül 2017
  Mesaj:
  152
  Alınan Beğeniler:
  297

  Özel Mesaj
  Devrem bence yanlış söylüyorsun ben bu son 1 yıl içinde forumun daha da geliştiğini görüyorum eğitim bölümü, CTF bölümü, soru cevap bölümü açılmış komutanlarımız ve devrelerimiz son günlerde yeni faydalı paylaşımlar yapıyorlar sadece forumdaki konuları araştırıp okumak lazım.
   
 3. AYDOĞAN TÜMGENERAL

  • Forum Denetleme Gözlem Komutanı
  Katılım:
  11 Ağustos 2012
  Mesaj:
  12,404
  Alınan Beğeniler:
  60,006
  Meslek:
  Defender Ayt

  Özel Mesaj
  Zorla kimseyi tutmuyoruz,beğendiğin yere git.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş