1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Evrende Yalniz Miyiz?

'Bilim ve Teknik' forumunda DerinMavi tarafından 27 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Boz KurT Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,429

Özel Mesaj
    Evet cümleler seçilerek yazıldığında böyle güzel bir yazı çıkmış.

Bende yalnız olmadığımız kânatindeyim lakin bu iki tarafında birbirini bulmasını gerekçe kılmıyor. Yani biz ile başka bir yaradılışın buluşmasının olacağına inanmiyorum.

HuseyinNurettin bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    431

Özel Mesaj
    Kıyamet gününde anamızı tanımıcaz bundan daha kötü ne olabilir:)

2. DerinMavi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,069
    Meslek:
    Üniversite

Özel Mesaj
    Konuyla hic alakasi olmayan bir yorum yapmissin...

Orion-Pax ve Kinezi bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    431

Özel Mesaj
    Üzgünüm

3. Kinezi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    56

Özel Mesaj
    Astral Seyahat ile öbür boyuta geçip dilediğiniz her şeyi yapa bilir görmek istediğiniz şeyleri veya görmek istemiyeceğiniz şeyleri göre bilirsiniz...
    Astral seyahatte herşey yapıla bilir ama yapılmak istenmez... yapılırsa sonuçları kötü ola bilir...

4. darkness11 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    932

Özel Mesaj
    DerinMavi Komutanım benim düşüncem şu şekilde önceki konuyu baştan sona okudum mısır piramştleriyle ilgili bi düşüncem vardı şimdi sizin yaşınızı bilemem ama 40 yaşındaki büyüklerimiz orta okulda sakal tıraşı oldugunu iddia ediyorlar ben 21 yaşındayım bende İlk kez liseye geçerkenki yaz tatilinde tıraş olmuştum şimdi bakıyoruz lise 1-2 öğrencileri he vucut olarak hemde gelişim olarak bizden çok ufaklar lise 1öğrencileri sanki ilk okul öğrencisi gibi gelicem nokta şu bu kadar kısa bir sürede bu denli bi değişme olmuş ufak bi yorum yaparsak mısır piramitleri yapılırken bence insanlar aşırı geliş miş ti yani o taşları 10tanesi belkide kaldırabiliyordu atıyorum. Bizim köyde ermeni lere ait eski bi harabe var orda bile o kadar büyük yaşlar Varki dağın tepesinde hani bide orda bulunmayan taşlardan yaklaşık olarak 20-30 km aşmadan yukarı taşınmış taşlar

5. DerinMavi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,069
    Meslek:
    Üniversite

Özel Mesaj
    Giza piramidini ornek alirsak eger;
    Piramid 2.3 milyon bloktan olusmustur ve her blok 2.5 ile 15 ton agirligi arasinda degisiklik gostermektedir.
    15 tondan, 2.3 milyon blok nasil tasinir dusundurdu.
    Gunumuzde is makineleri devriliyor oyle bir agirlik tasirken bu sebeple megamakineler icat ediyorlar.

Orion-Pax, affreaodid ve URAL-ALTAY bunu beğendi.
  6. proshanT9 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    34
    Meslek:
    Programcı

Özel Mesaj
    Koskoca Evrendeyiz , Biz Hayatın Sadece Bu dünyada olduğuna inanıyoruz çünkü insanlar görmediği birşey hakkında ne yorum yaparlar ne de üzerine düşerler konunun , bazılarının haberi vardır ama hiç oralı bile olmaz , konuya şöyle bir örnek getiriyim ; bazen dinlenmek için bir ağacın gölgesine otururuz uzun bir süre etrafımızı izleriz , karıncaların , kuşların ve diğer canlıların varlığı dikkatimizi çeker , uzun bir süre düşünürüz buğday tanesi kadar bile olmayan bir karınca kendisinin ağırlığınca birşeyleri oradan oraya götürmektedir , zeytin çekirdeği kadar beyni olan bir kuş yuvasını yapmak için biryerlerden çalı , dal vb nesneler taşımaktadır hayretler içerisinde bakarız ama bu bize daima normal gelir , hiçbirzaman daha fazlasını sorgulamayız , kuşların , karıncaların , yılanların , akreplerin , kedilerin , farelerin yani kısacası evrende yaşayan hayvanların insanlığa daima bir katkısı olmuştur . hiçbir canlı boş yere ve sebepsiz yaratılmamıştır çekirgeler zararlı böcekleri ,tarla faresi çekirgeleri , yılanlar tarla faresini , kartallar yılanlar ile beslenerek yaşamını sürdürür , kısacası büyük bir ekosistem oluştururlar. bu canlılar yaşamlarını sürdürmekteler , peki uzaylılar varmı ? , bence evrende birçok varlık bulunmakta , daha dün'e kadar uzaylıların dünyayı ziyaret ettiklerini , ufo adında belirlenemeyen bir cisim ile seyahat ettiklerini bile bilmiyordunuz , halen bilmiyorsunuz aslında , sadece duyduklarınız ve araştırmalar sonucu öğrendikleriniz bilgilerle bu teorileri ortaya atıyorsunuz , emin olun daha bilmediğiniz nice varlık yaşamını sürdürmekte , bunca varlığın daima insanoğluna bir katkısı oldu ise , emin olun uzaylılarında bir katkısı elbet ki vardır , bence asıl şaşırmanız gereken şeyler bunlar değil , ektiğiniz küçük tohumlardan 10 metrelik devasa ağaçlar oluşuyor , dişi bir insandan 30 cm boyunda bir bebek dünyaya geliyor ve zamanla 2 metre oluyor , elinizdeki küçücük kutudan ışık çıkıyor dokunduğunuzda etkileşim sağlıyor , çok uzaktaki birisiyle sanki yakınındaymış gibi konuşuyorsunuz evrende o kadar çok şey varki akla mantığa sığmayacak , bence uzaylıların varlığı bunların yanında çok basit kalıyor , iki tane kablodan bir tel'e enerji geliyor ve ışık saçıyor ne kadar mantıksız değil mi , bakın size günlük olarak kullandığınız birşey söyleyeceğim ne kadar şaşıracaksınız elinizi yıkamak için daima lavaboya gitmişsinizdir , lavabodaki kolu yukarı kaldırdığınızda uzun bir borudan su gelmiş ve ellerinizi yıkamışsınızdır işiniz bitince kolu indirip ellerinizi silersiniz ve işinize devam edersiniz , peki hiç düşündünüz mü o su orada hep var ama neden sadece kolu kaldırdığınızda çıkıyor , nasıl oluyorda dışarı fışkırmıyor ve nasıl oluyor bu su 10. katlara 20.katlara kadar ulaşabiliyor . sizler hayatın eğlence olduğunu , sadece çalışıp para kazanmak olduğunu sanıyorsunuz , ama etrafınızda olan bitenlerden haberiniz bile yok , ihtişamla baktığınız lüks arabaların insanlar tarafından yapıldığını , aslında bir demir parçasından oluştuğunu bilmiyorsunuz ve ne yazıktır ki insanoğlu rahatlığa alışmaya devam ediyor , yeni nesilden çok korkuyorum , herşey hazır olmaya başladı , içtiğimiz su bile plastik bir kabın içerisinde yanımızda gezdirebiliyoruz , çok eski çağlarda insanlar su içmek için kilometrelerce yol gidiyormuş ve bu yolda bazı insanlar vahşi hayvanların saldırısına uğrayıp canını yitiriyormuş , malesef çok yazık ki robot durumuna geldik şimdiki çocuklar su içmeye gitmek için kendini bile yormuyor yakınındakilerinden rica edip suyu ayağına getirtiyor . geleceğimizden çok şüpheliyim 19.yy doğan nesiller varlığını yitirdiğinde gelecek 20.yy ve sonrası için çok umutsuzum , lise çağındaki çocuklar ile karşılaşıyorum bazen benden yaşlarca küçük olmalarına rağmen bana saygısızlıkta bulunuyorlar , o bizim büyüğümüz demiyorlar biz çocukken böyle değildik , elimizi bağlayarak otururduk büyüklerimizin yanlarında ve ayağımız uyuşana kadar hareket ettirmezdik , ayağımızı rahatça uzatamazdık .... umarım düşündüğüm gibi olmaz

7. acrYldnz Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    41

Özel Mesaj
    Kocaman evrende bir başımıza ha? Sanmıyorum :)

8. affreaodid Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    296

Özel Mesaj
    Ne kadar ilginç olsa da, Hint bilim adamlarının tahmini 3.000 - 4.000 yıl bundan önce söyledikleri ve günümüzdeki araştırmacıların söyledikler üst üste düşür. Yapılan araştırmalar zamanı ilginç fikirler oluşur, mısır tanelerinin dünyaya uzaylıların getirmesi gibi. Araştırmalar zamanı mısır tanesinin tozu tapılımıştır, onun yaşını belirlemişler 55.000 yıl. 55.000 yıl önce insanoğlu olmamıştır. İnsanoğlunun 40.000 yıl yaşı vardır. 55.000 yıl önce mısırı kim yetişdirmiş? Bir sıra abd askeri protokoller ve ufoların tespit edilmesi programları tarafından verilen bilgilere göre, onların var olmasını bir zamanlar kabul etselerde, bunun gizli saklanılmasına ve insanlara bildirilmemesine çaba göstermişler.

Önceki abd devlet başkanı Ronald Reagan:
    "Ben pencereden bakıyordum ve beyaz işıklar gördüm. Tüm yana işık saçıyordu. Ben uçağı kullanana yakınlaşdım ve "böyle bir şey hiç gördünmü" diye sordum. O hayretle "hayır" dedi. Bu zaman onu takip etmeyi teklif ettim. Biz onu bir kaç dakika takip ettik. Lakin o durduğu yerden gökyüzüne kalkıp kayboldu."

Uzaylılar alanında araştırma yapan bilim adamları muammalı şekilde vefat ediyorlar.

9. affreaodid Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    296

Özel Mesaj
    Eğer uzaylılar olmasaydı, onu kimse sörmeseydi şimdi ki gördüğümüz film, programlar da ki vs. uzaylıların görünüşünü neye esinlenerek yapmışlardır?

10. affreaodid Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    296

Özel Mesaj
    Komutanım uzaylıların vs. yardım aldıklarınımı düşünüyorsunuz?

11. affreaodid Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    296

Özel Mesaj
    Komutanım uzaylılardan vs. yardım aldıklarınımı düşünüyorsunuz?

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    81

Özel Mesaj
    Komutanım Kesinlikle Yanlız Değiliz Uzaylılar Var Benim Daha Önce Ufo Gözlemlerim Oldu Bunun la İlgili Bir Konum Var Burada Bu siteye girerseniz Uzaylılara ve Ufolara inancınız artar http://siriusufo.org/

12. affreaodid Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    296

Özel Mesaj
    Kasım ayında çekilen göz alıcı uzay görüntüleri

Bu Sayfayı Paylaş