1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Flash final proje ödevi yardim

'Flash' forumunda TÜRK53 tarafından 5 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. TÜRK53 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    lise

Özel Mesaj
    arkadaşlar flash dersinden final sınavı yerine proje yapmam lazım Bu proje kapsamında Photoshop ve Flash
    programlarını kullanarak ülkemize ait toplumsal ve sosyal problemlerden (düşünce özgürlüğü,
    kadına şiddet, engelli hakları, hayvan hakları vb.) birini seçerek bu konu hakkında açık bir
    mesaj veren kısa bir animasyon filmi hazırlamam beklenmekte en az 3 dakika olmalı ve açıklamalı bir şekilde olacak ilgilenen varsa para ile de olur lütfen yardım eli uzatın dersi vermem lazım iletişime geçin bir an önce lütfen son 1 haftam kaldı

2. 10uronur Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1
    Meslek:
    Ünv. Hazırlık

Özel Mesaj
    Cevap: Flash final proje ödevi yardim

Cs kullanarak deviarttan resim bulup herhangi bir stüdyo programı kullanarak gayet güzel bir sunum hazırlayabilirsiniz,öncelikle konunuzu seçin 2-3 saatte yapılabilecek bir çalışma hazırlayabilirsin.

- - - Updated - - -

Cs kullanarak deviarttan resim bulup herhangi bir stüdyo programı kullanarak gayet güzel bir sunum hazırlayabilirsiniz,öncelikle konunuzu seçin 2-3 saatte yapılabilecek bir çalışma hazırlayabilirsin.

3. HABİR Atıldı

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Gereksiz bilgi..

Özel Mesaj
    Cevap: Flash final proje ödevi yardim

..........

Bu Sayfayı Paylaş