1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Günlük Dinlediğimiz Türküler - Şarkılar

'Müzik' forumunda EKE KURTGA tarafından 20 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. GhostFace58 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    315

Özel Mesaj

Bu şarkıyı çok severim Müslüm Gürses Nilüfer

Bunuda çok severim Müslüm Gürses Sevda Yüklü Kervanlar ama Timuçin Eser seslendirmesiyle.

Orion-Pax ve acelya10 bunu beğendi.
  2. acelya10 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    745

Özel Mesaj
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,213

Özel Mesaj
  3. AZRBozkurTTR Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    52

Özel Mesaj
    Yıldırım caner - Hatırası var
    Bergen - elimde Duran Fotoğrafın
    Akşamlar çökünce Turkish trap arabeks
    Müslüm gürsesin Tüm Şarkıları
    Güllü - Ödüm kopuyor
    Mustafa taş - sende anlarsın
    ümit basen - nikah masası
    Zehir oluyor Geceler
    Bir ruzgar gibi geçtin Hatatımdan (Sensiz yapamam)
    Cansever - bitmez oldu
    Kuzgun - bir dal sigara
    NO1 - Dünya gül bana,kendine iyi bak

Orion-Pax bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,213

Özel Mesaj
  4. KILICARSLAN Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,845

Özel Mesaj
    sokaklarımda savaşırken 4 yanımda hasımlarım var eski dostlarım bana düşman olmuş Yaramı deşen bi takım sıkıntılara Göğüs gerdim Geçen Zamanın Eşliğinde Sayfalarımı Karaladım

Bağaşa Kağan ve Orion-Pax bunu beğendi.
  5. GhostFace58 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    315

Özel Mesaj
    Murat Göğebakan- Kalbim Yaralı.
    Hikayesi:
    MURAT GÖĞEBAKAN Sene 2000, aşık olarak evlenmiştir çok mutlu bir evliliği vardır. Şöhretinin zirvesindedir. Gribe yakalanmış ve hiç geçmemektedir. Konserleri ve çok yoğun bir programı vardır. Karısının ısrarı ile grip ilacı almak için doktora gider. Vücudundaki morlukları gören doktor lösemiden şüphelenir. Hastaneye yatırmak isteyince ; _Benim söz verdiğim konserlerim var ilacımı verin gideyim der. Doktor hiç bir yere gidemezsin, bütün programını iptal et diyerek hastaneye yatırır. Lösemi olduğu anlaşılır. Aylarca hastaneden çıkamaz. Hastalık yeni başlarken teşhis edilmiştir. Morali çok yüksektir. Allah inancı ve eşinin sevgisi en büyük dayanağıdır. Hastane kapısına : « Benim büyük bir Rabbim, küçük bir derdim var » yazan bir kağıt astırır. Her gün bu kağıda bakar. Aylarca kaldığı hastaneden kanseri yenerek çıkar. Hastalığı sebebi ile çalışamaması, yaptığı masraflar yüzünden bir hayli borçlanmıştır. Müziğe geri döner ve borçlarını ödemeye başlar. Fakat acı bir sürpriz onu bekliyordur. Çok sevdiği eşinin kendini aldattığını öğrenir. Karısından boşanır. Bu ihaneti bir türlü kabullenemez ve içine kapanır. Hastalığı tekrar nükseder. Bu sefer tedavi işe yaramaz. Dönem dönem 2014 yılına kadar tedavisi devam eder . Beş yıl süren mücadelenin ardından 46 yaşında kansere yenik düşerek hayatını kaybeder. Annesi bir konuşmasında şöyle diyor, "OĞLUM KANSERİ YENEBİLİRDİ AMA İHANETİ YENEMEDİ"

Şarkı:

acelya10 ve Orion-Pax bunu beğendi.
  6. Osman-beyi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    27

Özel Mesaj
    Bi Laf Vardır : Ne Varsa eskilerde var. o kadar doğru ki, eski bir plakta çalan o şarkı bi elde sıgara ve güzel hayaller..

acelya10 ve Orion-Pax bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş