1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Hangİ İşletİm Sİstemİ Daha İyİdİr?

'Linux' forumunda petna tarafından 12 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. tutefe Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    yok devrem olmadı ilk defa terminalle bir şeyler indirdim yanlış mı yaptım bilmiyorum ama olmadı hala aynı hatayı alıyorum

2. SiberComanTC Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    424

Özel Mesaj
    2 sistemdede kodlama yapabilirsin lakin Linux daha müsait ve kodlama için yapılmış bir işletim sistemidir.Windowsa gelirsek windows 8 ve 10 dışındakileri kullanman pek mümkün değil Microsoft windows 7 deki güncelemeleri aldı yani yüklediğinde kendin indirmen lazım yoksa bilgisayar internete bağlanmıyor(Aynı sorunu yaşadım mecburen windows 10 yükledim)

3. tutefe Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    hallettim devrem (sonunda surdan indirilenlerde izin verini) araştıra araştıra buldum kapatmayı şuan da sorunsuz çalışmak da teşekkür ederim sizede güzel bilgilerinizi benimle paylaştığınız için.

4. tutefe Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    şuanda yine bir sorun çıktı oda kendi kendine atıyor tam ekran yapıyım dediğimde atıyor kalı açıkken google chrome a filan girince atıyor

5. N0N4M3CR3W Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,741

Özel Mesaj
    devrem bide bir eski version denermisiniz virtualbox 6.0 bi hata vermemesi lazim

6. N0N4M3CR3W Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,741

Özel Mesaj
    huawei sistemini yükledim dün denemek icin virtualbox uygun calisiyor sorunsuz Bilginize

7. tutefe Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    normal de ne kullanıyorsun devrem mac os mi windows mu

Bu Sayfayı Paylaş