1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Instagram Hesap Kurtarma

'Şifreleme / Şifre Kırma (Encryption / Decryption)' forumunda IYI1453 tarafından 3 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. IYI1453 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    33

Özel Mesaj
    Bu konumda sizlere elimden geldiği kadar " çalınan , şifresi unutulan instagram hesaplarını nasıl geri kurtarabileceğinizi anlatacağım. Neyse konuya geçeyim hemen;

1:adım;
    Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi instagram giriş yapma sayfamızı açtık, ardından; "Giriş detaylarını unuttun mu? Giriş yapmak için yardım al." kısmına tıklayalım.[​IMG]

2:adım;
    Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi "Hesabını Bul" sayfamızı açtık, burda ; ' telefon numarası, e-posta veya kullanıcı adımızı ' yazarak hesabımızı önce bulalım.

3:adım;
    Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi hesabımızı bulduk. Şimdi; ' e posta göndermeyi ve facebook ile giriş yap ' seçeneklerimizi kaybettiğimizden dolayı hemen " Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? " seçeğine tıklayalım.

4.adım;
    Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi instagramın destek bölümü sayfamızı açtık. Burada kaydolurken kullandığımız e posta adresimizi yazıyoruz sonra instagramın bizimle iletişime geçmesi için " tercih ettiğin e posta " , yazan yere erişim sağladığımız e posta adresi yazacağız. Sonra hesabınızıda kişisel fotoraflarınızı kullanıyorsanız ", ' Benim fotoraflarımın olduğu kişisel hesap seçeneğini seçin. Değilse; " benim fotoraflarımın olmadığı kişisel hesap" seçeneğini işaretleyin . ( fotoraflarınız varsa şansınız %90 - 95 ) Ardından " Hesabımdaki e-posta adresine giriş yapamıyorum" veya " Hesabım başkasının eline geçti" seçeneklerinden birini seçelim. Sonra açıklama kısmına detaylı açıklama ekleyip "İsteği gönder" buttonuna tıklayın.
    Örneğin; Merhaba İnstagram Ekibi; benim @xxXxxkullanıcı adını kullandığım kişisel hesabım başkasının eline geçti. Ve hiç bir şekilde hesabıma erişim sağlayamıyorum.. , Hesabıma tekrar erişim sağlayabilmem için gerekenin yapılmasını arz ederim. SAYGILARIMLA...

5.adım;
    Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi instagram ekibi sorun hakkında bizimle iletişime geçti hemen verdiği talimatları uygulamak için cevapla diyelim ve sorduğu soruları yanıtlayalım. ( Cevapladıktan sonra instagram ekibi sizinle 24 saat içerisinde iletişime geçecektir. )

6.adım:
    Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi instagram ekibi tekrar bizimle iletişime geçti ve bu sefer bize 5 haneli kod verdi ve bizden bu kodu bir kağıda yazmamızı ardından kullanıcı adımızı , tam adımızı da bir kağıda yazarak ve ardından bizden bu kağıtların ve yüzümüzün net gözüküceği bir şekilde fotoraf çekmemizi istemektedir. hemen çekip (uzantıyı"jpeg" olarak kaydetmeyi unutmayın ) tekrar "cevapla " ( yanıtla ) diyerek onlara gönderelim . ( instagram ekibi tekrar 24 saat içerisinde olumlu veya olumsuz size yanıt verecekler. )

7.adım;
    Evet aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi instagram ekibi bizimle iletişime geçti ve işlemimiz başarılı bir şekilde onaylanmış olup instagram hesabımıza tekrar erişim sağlamamız için bize "bağlantı"gönderdi. Mutlu son...

not: e posta adresini bildiğiniz hesabın, montaj yeteneğiniz iyiyse bu yöntem ile hesap hackleyebilrsiniz.

not; EMEĞE SAYGI LÜTFEN TEŞEKKÜR VERİRSENİZ SEVİNİRİM. VERMESENİZDE CANINIZ SAOLSUN SİZE BİR FAYDAM DOKUNDUYSA NE MUTLU BANA . [​IMG]

2. sametbaba92 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    27

Özel Mesaj
    Biliyoruz Zaten Devrem Ama Bilmeyenler İçin İyi Oldu Bu Konuyu Açtığın.

THORS ve ibrahimenter bunu beğendi.
  3. 1ay1 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Devrem cok ama cok teşekür öğrendim yeni bb;)

umutokcu bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Bemcede devrem. Sağol sen yinede bilmeyenler için

4. RealForce Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    18

Özel Mesaj
    Devrem eline yüreğinasağlık teşekürler

5. Vadikizi Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6

Özel Mesaj
    Allah razı olsun devrem senin sayende eski hesaplarımi kurtarcam sağolasın

6. 200cihan200 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    13
    Meslek:
    ÖĞRENCİ

Özel Mesaj
    eline koluna sağlık devrem

7. Shorpm Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    59
    Meslek:
    Ortaokul

Özel Mesaj
    Devrem 3. adımdan sonra "Kaydolurken kullandığım e-postaya erişimimi kaybettiysem ne yapabilirim?" adlı bir forma yönlendiriyor yani 4. adımdaki "İsteği gönder" sekmesi açılmıyor ne yapabilirim?

Saygılarımla..

AzeOrxan ve Cehennem1453 bunu beğendi.
  8. Cehennem1453 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    13

Özel Mesaj
  9. KTR-HANS Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Selamun Aleykum yeniyim kişisel hesabım calınmıştı.Şimdi senin dediğin gibi yapmaya çalışıcagım.ınşallah olur;)

bayakci_58 bunu beğendi.
  10. sametbaba92 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    27

Özel Mesaj
    Olur Devrem

11. KTR-HANS Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Olmadı devrem

bayakci_58 bunu beğendi.
  12. AzeOrxan Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    12

Özel Mesaj
    Bu konuyu cevablandirin yardimimiz lazim

13. AHL4KS1Z Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Devrem Foruma yeni katılanlar Ve Bilmryenler İçin Yararlı Bir Bilgi Olmuş Benimde Bir Sorum Olucak Devrem
    Başksaının Hesabını Almak İçinde İşe Yarayabilirmi

14. tendopain33 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    paylaşımın için sağol devrem :)

15. Mervememet Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Merhaba ya ben adım adım uyguladım dediklerinizi ama profili güncellemek istedim eski e posta ve telefona erişim yok napmalıyım hesabıma ulaşamıyorum baska e posta ve telefon kullanıyorum

16. Keles457 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    12

Özel Mesaj
    Devrem sana bir sorum olacaktı ben o yer çıkmıyor 4. adım

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    431

Özel Mesaj
    Kolay gelsin hayırlı banlar :)

17. 44serdar44 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    ben yapamadım nasıl yapacam

18. KrkmZ Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    instagram kurallarında hesap güvenliği ve içindeki bilgiler hesabın sahibine aittir. epostanı biliyorsan mailine şifre sıfırlama isteği gönder ve sıfırla sonra mailin hangi cihazlarda açıksa o cihazların mailine erişimini engelle .
    Facebook hesabın varsa ve bağlıysa facebook ile gir instagrama ve herşeyini değiştir.

DARK_ANgeL157 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş