Iobit Ürünleri Ve Iobit Drive Booster Sizce Kullanılmalımıdır ?

'Ios Oyun ve Uygulamalar' forumunda SkyRedTurk tarafından 31 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. SkyRedTurk Atıldı

Alınan Beğeniler:
    384

Özel Mesaj
    Merhaba devrelerim Genel hemen format sonrası driverlarımızı kurup pc mizin hızlı çalışmasını isteyen bir çok devrem vardır
    fakat şöle bir sorun var genel itibariyle iobit sisteminizi hızlandırmak
    yerine sizin sisteminize zarar veriyor ben yaklaşık bir süre iobit ürünlerini kullandım ama nedense pc hızlanmak yerine pc yavaşladı ve haliyle programı kaldırdım bir iobit kullanıcı olarak size drive boosterin ne işe yaradığını anlatıcam
    drive booster denilen bu program örnek vericek olursak pcnize güncel program kurmaz program gider biz 2017 yılında olmamaıza rağmen program bize 2018 dek driverleri bize gösterir evt tabi haliyle devrelerim sizde pc güncellensin diye güncellersiniz tabi güncellediğniz zaman bu pcniz 1 ay sonra veya 3 hafta sonra kararsızlaşıyor bu konuyu açmamın sebebi iobit ürünlerinden mümkün olduğunca uzak durmanız sizlere tavsiye etmiyorum bu tür programlar sizin sisteminizi iyileştirmek yerine zarar verir iobitin tüm ürünleri sistemini ayarlarını bozabilir tavsiyem güncellemeleri oto bir programla deilde kendiniz elinizle tek tek güncellemeniz sizin yararınıza ve faydanıza olur çünkü bu tür programları yüklemeniz size defalarca format attırabilir ayda bir format atabilrsiniz evet bu konuyu okudğunuz için teşekkürler umarım anlatıcı olmuştur beni okuduğunuz için teşekkürler iyi forumlar dilerim

2. Sekhmet ER

Alınan Beğeniler:
    544

Özel Mesaj
    Driver boost gayet güzel ben onu kullanıyorum driver guncellerken internetten key bul pro kullan gayet güzel

note bunu beğendi.
  3. SkyRedTurk Atıldı

Alınan Beğeniler:
    384

Özel Mesaj
    güzel olmasina güzel devrem ama program güncel versiyonu deilde daha senesi cikmamis güncellemeyi sana öneriyor bana sorarsan en mantiklisi kendi elinle driver uptade yapman

4. Sekhmet ER

Alınan Beğeniler:
    544

Özel Mesaj
    İmkanın varsa yap devrem :)

note bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    199

Özel Mesaj
    Driver booster hiçbir işe yaramıyor !!!! Önce onu yükledim birşeyler yaptı falan sonra ashampoo driver yükledim bissuru sürücü eksik çıktı ashampoo kullanın gayet iyi

5. byislam ER

Alınan Beğeniler:
    66

Özel Mesaj
    driver booster gıbı programlar yerıne pc nın markasının sitesinden gerekli driverleri indirebilirsiniz

Alınan Beğeniler:
    199

Özel Mesaj
    Yada dur devid kullan sürücünün kimliğini kopyala oraya yapıştır doğru sürücüyü sana verir

6. SkyRedTurk Atıldı

Alınan Beğeniler:
    384

Özel Mesaj
    devrem konu içeriğinde yazmıştım el ile güncelleyebiliceğimizi genede yorumun için teşekkürler

byislam bunu beğendi.
  7. OZY.YA ER

Alınan Beğeniler:
    22
    Meslek:
    lisans

Özel Mesaj
    İobit ürünlerini lisanslı kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum özellikle advanced system ürünü bilgisayarınızı bozmak oynamak içintasarlanmış gibi.Düzelttiği her dosya bir başka sistem dosyasını bozuyor bellibir zaman sonra bilgisayarınız çöküyor.Tavsiyem bu tarz programlardan uzak durmanız ve sorun yaşadığınızda soruna yönelik çözüm aramanızdır.