1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Kryptomusic Live

'Müzik' forumunda N0N4M3CR3W tarafından 22 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

 1. N0N4M3CR3W Guest

  • Guest
  Katılım:
  11 Eylül 2017
  Mesaj:
  1,479
  Alınan Beğeniler:
  2,477

  Özel Mesaj
   
  Mr-Onion bunu beğendi.
 2. N0N4M3CR3W Guest

  • Guest
  Katılım:
  11 Eylül 2017
  Mesaj:
  1,479
  Alınan Beğeniler:
  2,477

  Özel Mesaj
  Anonymous ve Darknet, siber üretkenlik, maksimum bilgisayar korsanlığı, kodlama, programlama ve öğrenme için Chillstep ve Future Garage Music Radio'dan ilham aldı. Dinamik ve fütüristik chillstep vuruşlarıyla programlama performansınızı artırın!


  Çevrimiçi anonimlik neden önemlidir?

  Çevrimiçi anonimlik, yalnızca hiçbir işe yaramayanlar için değildir. Hepimiz için önemlidir.

  1. Kimlik koruması. Bazen kimsenin gerçekte kim olduğunu bilmesini istemezsin. Yasadışı veya şüpheli bir şeye karışmamış olsanız bile. Anonimlikle gelen bir sosyal güvenlik düzeyi vardır.

  2. Kişisel taciz. Çevrimiçi taciz birçok şekilde kendini gösterebilir: Birisi kişisel bilgilerinizi, mahrem fotoğraflarınızı veya videolarınızı İnternet'te bilginiz olmadan yayınladığında. En iyi ihtimalle, bu bir mahremiyet istilasıdır. En kötü ihtimalle itibarınızı, geleceğinizi ve hatta zihninizi yok edebilir.

  3. Hassas konular. Anonimlikten yararlanan bir başka büyük insan kategorisi daha var: belirli bir konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyan ancak bu bilgiyi ararken yakalanmak istemeyenler. Çoğu insan aslında farkında olmadan bu gruba girer.


  Siber suçlulardan kaçınmak, kendimizi tacizden korumak veya hassas bir kişisel sorunla ilgilenmek istesek de, çevrimiçi ortamda anonim olmaktan hepimiz yararlanırız.
   
  Mr-Onion bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş