Lg g3 guncelleme

'LG' forumunda abar tarafından 5 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. abar ER

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    üniversite terk

Özel Mesaj
    Bir maruzatım olacak teğmenlerim ve komutanlari..Android 6 yurt dışı surumunu indirip kendim kurmuştum. Bundan dolayı cihazim garanti kapsamindan çıktı mi ? Su an orji al sürümüne donmek icin nasil bir yol izlemeliyim. Simdiden tesekkur ederim.

Alınan Beğeniler:
    15
    Meslek:
    Öğrenci

Özel Mesaj
    Cevap: Lg g3 guncelleme

yaptığınız iş hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz yardımcı olabileceğimi düşünüyorum teğmenim ?

2. abar ER

Alınan Beğeniler:
    2
    Meslek:
    üniversite terk

Özel Mesaj

Komutanım. Android 6 guncellemesini yurtdışı guncellemesi olarak internetten indirdim ve kurulumunu kendim yaptım. Ama ogrendim ki simdi onun dışında guncelleme yapamayacakmisim. Eger lg nin kendi guncellemelerini yaparsam sorun olabilirmis. Ben su an lg nin olan android surumunu istiyorum

2 kişi bunu beğendi.
  3. 11qqw2 Atıldı

Alınan Beğeniler:
    50
    Meslek:
    Lise

Özel Mesaj

Garanti kapsamı dışı kalır. Kendi güncellemeleri dışında güncelleme yapamazsınız teğmenim. İzlemeniz gereken yöntemde stock rom indirip kurun lg de nasıl oluyor bilmiyorum ama kendi programından felan indirip kurabilirsiniz. Sonrasındada güncellemeleri atarsınız. Benim Samsung telefonum ilk yılında ekranı üstüne düşüp kırılmıştı rom ve root atmıştım. Orjinal sürümünü kurup güncellemelerini atıp garantiye yollamıştım sorun çıkarmamışlardı. Herneyse bunun lg için olanını biraz araştırın bulursunuz zaten.

Alınan Beğeniler:
    69

Özel Mesaj
    Devrem. 2 gun önce telefon kendisin bir anda fabrika ayarlarına dondurdu. Icin dde resim. Hesablar filan vardi onlar ger ala biri miyiz

Alınan Beğeniler:
    134

Özel Mesaj
    resimlerler gitti hesapların şifresini kullanıcı adını hatırlıyorsan alırsın devrem.