1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Linux Tabanlı Hosting

'Linux' forumunda CyberDanger tarafından 30 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. CyberDanger Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    70

Özel Mesaj
    instagram panel kurmak için bir sayfadan hosting satın aldım ve daha sonra linux tabanlı olduğunu farkettim sorum şu;linux tabanlı hostinge paneli kurabilirmiyim.kurabilirsem nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim :)

2. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    Sorunda daha açık olabilir misin ?
    Zaten host alacaksan ve scriptin asp.net değilse linux almak zorundasındır.
    Windows sunucular asp içindir.
    Linuxlar ise php.
    İstisnalar olabilir.

nsleri bağla domaini hosta senkronize et daha sonrasında ftp bilgilerin ile file zilladan websitene upload et.
    instagram panel kuracaksan usere ihtiyacın var sanalda user bulmak şu sıralar zorlaştı haberin olsun.

3. CyberDanger Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    70

Özel Mesaj
    devrem normalde bu işlerle uğraşan biri değilim sadece meraktan bu işe başladım normalde ücretsiz hostinglerde 1 2 defa kurduğum oldu ama bu çok farklı birşey bir şekilde dosyaları upload ettim yanlız siteye girmeye çalıştıgımda boş gözüküyor uğraşmakta istemiyorum.
    https://www.turuncusunucu.com bu siteden aldım olmazsa yapabilen birine vericem.
    bu arada user var

4. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    Turuncu sunucu zaten yanlış hatırlamıyorsam ücretsiz sunucu sağlıyordu.
    Dosyaları yanlış yere upload etmişsindir.
    Elinde ftp bilgilerin var mı ?
    Var ise bağlantı kur httpdoc veya httpdocs içerisine yerleştir dosyalarını.
    Bu arada domainin var öyle değil mi ?

5. CyberDanger Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    70

Özel Mesaj
    1 aylık deneme sürümü için küçük bi ücret talep ettiler ücretsiz ssl sertifikası felan sağladılar ftp bilgileride mail e gelmiş olması lazım bu işlerden anlayan birileri varsa buraya yazabilirim yada özelden iletişime geçelim yardımcı olursanız sevinirim bu paneli kişisel kullanıcam isteyen herkese takipçi vs... atmayı pilanlıyorum.

6. CyberDanger Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    70

Özel Mesaj
    devrem herşeyi hallettim yanlız şöyle bir sorun var sadece yeni açtığım hesapları panele ekliyebiliyorum orjinal hesapla giriş yapmaya çalıştığımda sürekli doğrulamaya düşüyor sence sorun nedir (takipçileri sorunsuz atıyor)

Bu Sayfayı Paylaş