1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Linux Terminali

'Linux' forumunda ReisKral2003 tarafından 21 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. ReisKral2003 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    20

Özel Mesaj
    merhaba devrelerim ve komutanlarım ben linux kurulumu hakkında yardımınıza başvurmak istiyorum.sorum şudur; linux'u ben terminal olarak kurmak istiyorum yani hem windows kullanacağım hemde linux buna sanal makina da deniliyor bildiğim kadarıyla kururlumu hakkında bilgi verir misiniz teşekkürler

AydoganGotu, botcuTHT ve acikvarbegendim bunu beğendi.
  2. Kasapli Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    10

Özel Mesaj
    Devrem ilk başta hangi linux kullanmak istiyorsan iso dosyasını indirmen gerekiyor. sonra onu flash a yada cd ye atman g erekıyor sonra bıçımlendır.ney kullanıcaksan onu tak ve bılgısayarını bastan başlat. bios a girip boot bölümünden sd card veya cd yi en başa alıcaksın.sonra kaydedıp pc bastan baslatıcaksın kali linux kullanıcaksan ılk basta cıkan sayfada grapical install yapıcaksın devamı kolay zaten youtubeden izleyebirsin deevrem.ubuntu zaten türkçe onu anlarsın kurulum bu kadar devrem başarılar.
    Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun

AydoganGotu, botcuTHT ve acikvarbegendim bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş