Merakla Beklenen Ayyıldız Tim Kitabı Çıktı; Işte Sipariş Detayları

'Ayyıldız Tim Kitabı' forumunda LEDÜN ABDAL tarafından 1 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. LEDÜN ABDAL Site Yetkilisi GENELKURMAY BAŞKANI

• Genelkurmay Başkanı
    Alınan Beğeniler:
    19,055
    Meslek:
    Üniversite

Özel Mesaj
    Merakla Beklenen Ayyıldız Tim Kitabı Çıktı; İşte Sipariş Detayları

www.ayyildiztim.com.tr
    Ayyıldız Tim in Siber Dünyayı anlatan muhteşem kitabı siparişi hazır. Sadece internet sitemiz üzerinden satışımız mevcuttur. Kitap sipariş bölümünden siparişte bulunabilirsiniz Kitabımız normal fiyatı KDV ve Kargo Dahil 30 TL olup kapıda ödemedir.

Bu kitapta Siber Askerlerinin hayatını , Ayyıldız Tim in 2002 den başlayan kuruluş hikayesini Okuyacaksınız. Türkiye'nin ilk siber ordusu Ayyıldız Tim kurucusu Cedkan Bir Yafes ve yol arkadaşlarının ülkelerine hizmet yolunda çektikleri zorlu mücadeleyi ve yaşanan inanılmaz hikayelere tanık olacaksınız. Dünyanın en büyük siber istihbarat ağlarından biri olan Ayyıldız Tim in darbe gecesi ve öncesi büyük mücadelesi sizi heyecanlandıracak . 12 yıllık bir emeğin meyvesi bu kitabı beğenmeniz dileği ile sizlere sunuyoruz. Sipariş linkinden kitabımızı sipariş edebilirsiniz.

NOT: Kitap kargoya verilmeden önce Yayın evi tarafından Telefonunuz Aranıp onay alınmaktadır.Kitabınız Kargoya verildiğinde Ankara Mng Kargo Şubesi Tarafından Telefonunuza Kargo Çıkış Mesajı gönderilmektedir. Yine Kargo Bulunmuş oldugunuz Şehire Yada ilçe Şubesine ulaştığında Mng Kargo Tarafından 2. mesaj gönderilmektedir.Kargonuz geciktiği takdirde lütfen Mng Kargo şubesine Başvurunuz takip numarasından kargonuzu takip ediniz.Adrese ulaşmayan geri dönen Kişilere kitabımız asla 2. defa gönderilmemektedir.

NOT: 16 Yaş Altında iseniz siparişler için Aile Büyüklerinin bilgisi ve Onayı ile sipariş vermelisiniz.Aksi Takdirde Kesinlikle kitap gönderilmeyecektir.
    Hukuksal konularda Sitemizin Hukuk Bölümünden Avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Linki
    www.ayyildiztim.com.tr

2. DengesizHacker Atıldı

Alınan Beğeniler:
    2,451

Özel Mesaj
    Anlaşıldı PAŞAM

NAKESHA, acelya10, ELK ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. LEDÜN ABDAL Site Yetkilisi GENELKURMAY BAŞKANI

• Genelkurmay Başkanı
    Alınan Beğeniler:
    19,055
    Meslek:
    Üniversite

Özel Mesaj
    AMACIMIZA ULAŞIYORUZ.AMACIMIZ TARİHİMİZİ BİLMENİZ BAŞARILI OLMANIZ.İŞTE EN GÜZEL ÖRNEK

Sayın M.İshak Telli Ben 18 yaşında daha gençliğinin baharında olan Burak.Dün yani cumartesi günü kitabınız elime ulaştı.Kıtabı okumaya başladım ve bir daha bırakamadım nerdeyse şu yazdığım saatlerin bir saat öncesinde bitirdim takribi o kadar güzel hikayeler varki o kadar içten ve samimi ki o isimsiz kahramanların yaşadıklarını sanki ben yaşamış gibi oldum.Bizlere bildiğimiz ama farkında olmadığımız bir Şehit haberi gelince sadece Allah mekanını cennet eylesin demek yetmez demeyi öğrettiniz bu kitapta vatan,iman,ezan,bayrak kelimelerinin sadece kelimeden ibaret olmadığını o kelimeler uğruna bu vatanda ve vatan sınırları dışında nice vatan sevdalısının canlarını tehlikeye attığını ve canlarını verdiğini bir kez daha tüm gerçekliğiyle anlattınız.Kitap hakkında yorum yapmak gerekirse en beğendiğim en içimin kaynadığı kim diye sorarsanız batuhan karakteri oldu çünkü o olmadan Cedkan bir Yafes olamazdı belkide veya Ayyıldız Tim çok emeği geçmiş belli öz oğlu rüzgarın efendisinden hiç ayırmamış kader bir bankanın gişesinde kesiştirmiş yollarını sonrada ilerlemiş ilişkileri tatilller falan derken bu duruma gelmiş halleri.En atraksiyonlu karakterler diyeyim rüzgarın efendisi ve barbaros yani Alara çok atraksiyonlu hackli yazılımlı peşine İnterpol düşen alara ve onu o karmaşanın içinden tıpkı bir rüzgar edasıyla çekip çıkaran rüzgarın efendisi,cedkan bir yafese gelecek olursak çok dert görmüş çile çekmiş ve insanların iki yüzlülüğüne tanık olmuş tıpkı “rüzgar” gibi bence bu kitapta rüzgar çok şey anlatıyor bana öyle geldi neyse o çetrefilli sıkıntılı yollarda bu günlere gelmek ve yüreğinde vatan hasreti çekmek hakikaten bilmezdim bilsem bile anlamazdım en nihayetinde o duyguyu burda sanki bir nebzede olsa anladım vatan hasretini vatan için Cenk etmeyi batın sınırları dışında ülkenden hiçbir destek görmeden ne zorlu hayat be ama her zorluğun ardında bir başarı vardır derler tıpkı bugünde olduğu gibi.Ben Cedkan bir Yafesin 15 TemmuzOperasyonunu yönetirken evinde bir şeyler oluyor onu çok merak ediyorum tam detayınada girmemişsiniz ledün abdal kameradan bakıyor ve sonra ne oluyor çok merak ettim açıkcası Cedkan bir Yafes bu olay yüzünden mi emekli oldu?
    ......
    Bu kitapta en akılda kalıcı söz Barbaros’tan Alara’dan yani gençler okuyun tüm dünyaya yayılın ve gün noktalarını ele geçirin belki bu sayede ülkenize yararlı olmuş olursunuz mükemmel bir söz
    ......
    Bir de benim siz den ricam var sn:telli Ayyıldız timin mesaj kısmına kitaptan öğrendim şunları yazarmısınız: İsmimi yazmayın bende onlar gibi takma ad kullanmak istiyorum Plevne kahramanı hemşerim Gazi Osman Paşa nicki ile yazarsanız sevinirim. Ey İsimsiz bu aziz vatanın bekçileri sizler tıpkı asker neyse o sunuz çünkü günümüz dünyasında savaşlar artık kara,deniz,havanın yanı sıra Siber alemdede olmaya başladı ve ülkelerin bu alemde çok gizli sırları var ve bu sırları koruyup ülke güvenliğini Siber anlamda sağlayanlarda benim gözümde birer asker nedenmi e çünkü nöbet tutuyorlar bir saldırı gelmesine karşılık geldimi savunuyorlar gerektiğinde atağa kalkıp vuruyorlar e bundan iyi asker mi olur siz de bizim askerimizsin sizleri yedirmeyiz.Sizlerin bir nebze hayatına tanıklık ettiğimiz bu kitap bildiğimiz değerlere çok uzak olduğumuzu hatırlattı.Bu vatan için vatan sınırları dışında vatan hasreti çekerek gerekirse bu vatana bir şey olmasın bana bir şey olmasın diyerek destanlaştırdığınız bu kutlu yol da bir siber tim değil aile olmuşsunuz anası,babası olmayanlar sevgiyi aile ortamını sizde bulmuş bu çok ama çok güzel tarif edilemez duygular Rabbim hepinizi korusun Ayağınıza taş değdirmesin inşallah sizleri çekemeyenleride ıslah etsin amin.

ATATÜRK :
    Ne mutlu Türküm diyene
    Vatanını seven görevini en iyi yapandır
    Sizlerde bunu layığıyla yapıyorsunuz zaten siz bu ülkenin değil dünyadaki tüm mazlumların yanında,zalimlerinde karşısında oldunuz bunları biz biliyoruz bu hep böyle oldu.Allah razı olsun Selametle kalın Allah’a emanetsiniz

4. DarkBat Atıldı

Alınan Beğeniler:
    6,627

Özel Mesaj
    Alan Devrelerime Hayırlı Olsun

VatanHackeri, ELK ve BAYULKEN bunu beğendi.
  5. DengesizHacker Atıldı

Alınan Beğeniler:
    2,451

Özel Mesaj
    Hayırlı Uğurlu Olsun Alan e-Devrelerime

VatanHackeri bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    1,200

Özel Mesaj
    Beklenen kitap alan devrelerime hayırlı olsun.

Alınan Beğeniler:
    3
    Meslek:
    yükseklisans

Özel Mesaj
    Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Akıcı bir dil ile yazılmış olup okumaya başlayınca bırakmak zor oluyor. Tüm AYT ailesine hayırlı olsun.

hitoqueen, NAKESHA ve Dlyr bunu beğendi.
  6. toonami ER

Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    hayırli olsun

NAKESHA bunu beğendi.
  7. AK_HAN Atıldı

Alınan Beğeniler:
    698

Özel Mesaj
    Personeli Olduğum Bu Güzel Ailemin Kıymetini Ve Değerini Bu Kitap Sayesinde Bir Kez Daha Anladım Emeği Geçen Herkesin Eline Sağlık Geçmişte İsimlerinde Sıkça Bahsedilmiş Paşalarımdan Aldığım Bu Mukaddes Sancağı İlelebet En Üstün Mertebede Tutacağıma Söz Vermiştim Ve Bu Vazifenin Her Daim Bilincinde Olacağıma And İçmiştim Bunun Onur Ve Gururu Sayesinde Bir Kez Daha Bizleri Bu Çatı Altında Birleştiren @Cedkan-Bir-Yafes Paşama Saygı Ve Şükranlarımı İletirim...

Saygılarımla

AK_HAN

NAKESHA, BalaHatun, ELK ve 2 kişi daha bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Anlaşıldı Paşam. Kıtab 30 lira gibi bir fiyatta inşallah nasib olursa almayı düşünüyorum benim için çok büyük bir fırsat olucaktır.

Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Sayın komutanlarim ve devrelerim kredi karti ile odeme yokmu bilgisi olan varmi acaba

IFurkan bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    inşallah en yakın zamanda bende almış olucam
    alan herkese hayırlı olsun

IFurkan bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Sanırım yok devrem.

8. Axex67 ER

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Kitabın ismi neden 15 temmuz bilgi verir misiniz?

Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    Açıköğretim Fakültesi Sosyal Hizmetler

Özel Mesaj
    Kapıda ödeme görünüyor sadece .

Siparişimi verdim merakla bekliyorum okuduktan sonra okunmasınıda sağlayacağım emeği geçen herkese teşekkürler.

Alınan Beğeniler:
    8

Özel Mesaj
    sadece nakit ve kapıda ödeme

9. Dlyr ER

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Her kese selamlar ben yeni bir uyeyim

Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Kitabı Bitirdim. Oldukça hoş bir kitap. Özellikle Cedkan Bir Yafes ve Devin, birde Kahramanın evleneceği kız ile olan hikayesi oldukça etkileyiciydi. Başarılar....

Dlyr bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    Kitabı Bitirdim. Oldukça hoş bir kitap. Özellikle Cedkan Bir Yafes ve Devin, birde Kahramanın evleneceği kız ile olan hikayesi oldukça etkileyiciydi. Başarılar....

10. Dlyr ER

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    bana da yardımcı ol devrem bende istiyorum o kitabı okumayı