Merhaba Ben C Programlama Dili Ve Hack Öğrenmek Istiyorum Bana Yardımcı Olan Varmı

'C/C++' forumunda cnuunknown tarafından 17 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    konu başlığındada belirtim gibi c programlamadili öğrenmek istiyorum yardım edebilen barsa çok sevinirim yaşım 18 çok hevesliyim bu iş için hem arkadaşlıkta arıyorum birlikte çalışmak istediğim teşekkürler

Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    bu konuda kitaplar var yada youtube kanalları video çekiyor kod yazman için programa ihtiyaç yok ama eğer c öğreniceksen dev- c++ kur derim ve hiç programlama dili bilmiyosan html-css-js bu üçünden biri ile başlamanı tavsiye ederim devrem ama yinede c ile başlarsan diğer dilleri kolay kavrarsın

Cehennem1453 bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    kardeşim ne konuda hack istiyorsun

Alınan Beğeniler:
    1

Özel Mesaj
    devrem sitede kardeşim vb. kelimeler kullanmak yasaktır forum kurallarını gözden geçirmeni tavsiye ederim

Alınan Beğeniler:
    4

Özel Mesaj
    Merhaba Her insan Bilgili Doğmadı Sadece Arastırıp Merakıyla çabalarak Ögrendi Videolarını vb bilgilerini arastırıp ögrenırsın

1. AYDOĞAN ALBAY

Alınan Beğeniler:
    39,646
    Meslek:
    Defender Ayt Savunma

Özel Mesaj
    Bismillah yeni kayit olmussun dvrene yazdigin mesaja bak. Ve eski mesaj dvren online degil yazmis olmak icin yazilan bir mesaj.Ustelikte senin ustune hic vazife olmayan bir uslup ile yazilmis bir mesaj.Haddini bil haddini asma bir daha bu tur mesajini gorursem geregini yaparim. İsine bak.!

Alparslan5545 bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    170

Özel Mesaj
    Merhaba devrem,
    dogru yerdesin. bu iş sabır, zaman ve merak ister. eğer yeterince zaman ayirabiliyorsan bu forumdaki makaleleri bir kurcala çünkü bu tür sorular defalarca soruluyor. SAKIN ama SAKIN zaman kaybı diye düşünme. okuduğun her bilgi uzun vadede işine yarayacaktır. Sabırla C/C++ forumlarını oku. Mutlaka sorunun cevabını bulacaksın. Allah sana F16 larımızın kodunu geliştirmeyi nasip etsin.

Alparslan5545 bunu beğendi.
  2. boon ER

Alınan Beğeniler:
    11

Özel Mesaj
    devrem öğrenmek istemen güzel bişey. yeni başladıysan o youtubedeki videoları izlemişsindir. işte temel dev c++ dersleri, bilmem ne dersleri.
    devrem onların sana bi faydası yok. C, bi programlama dilidir. Programlamada Algoritma mantığına dayanır. o videolardaki kişilerin kaç tanesi algoritmadan bahsediyor? sadce 3-5 komut gösteriyor, ne işe yaradığını düzgün anlatamayıp sadece dilin sözdizimini gösterip "C dili dersi" diye yüklüyor youtube. Her Yönüyle C isimli bir kitap var devrem. Yayınevi kodlab. kitap C dilini, programlama, problem çözme mantığını, algoritmayı yalancı kodu güzel bir şekilde anlatıyor. sana tavsiyem o kitabı alman. başarılar devrem.

Alınan Beğeniler:
    16

Özel Mesaj
  3. asder01 ER

Alınan Beğeniler:
    5

Özel Mesaj
    bişey soracağım ben html dilinde not defteri kullanıyorum acaba başka program kullanabilirmiyim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.