1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Nasıl Bulunuyor Bu Siteler!!!

'Exploitler' forumunda Enter-Code tarafından 16 Mart 2018 tarihinde açılan konu

  • Guest
  Katılım:
  20 Kasım 2016
  Mesaj:
  8
  Alınan Beğeniler:
  0

  Özel Mesaj
  Devrem çok site konusunda haklısın lâkin exploit konusu çok karmaşık bir durum savunmasız sitelerin ftp si çıkar evt lâkin 1 site için nmap tarzı bir program yazılsa bile o yüksek düzey olmasına rağmen ftp sunucu portu bulmuyor düşün bizimki boşa çaba olur ülkemizdede örneğin çılgın çiftlikmi ne bişey vardıya onun gibi çok zararlı siteler mevcut fakat sağlam firewall kullanıyorlar bu 2 satırla halledilebilicek bir konu değil ya 0 dan taze bir exploit yazıcaksın ve aylarını harcıycaksın yada kullanabiliceğin exploitleri işine yarıyabilicekleri gerekirse araştırıp indiriceksin çünkü yüksek düzey port ve versiyon aratıcı program yazmak tek bir kişi ile bitmiyor malesefki :)
   
 1. note Atıldı

  • Guest
  Katılım:
  20 Nisan 2017
  Mesaj:
  3,716
  Alınan Beğeniler:
  6,798

  Özel Mesaj
  Tek bir hedef için, oturup nmap tarzı program yazın demiyorum. Belli amaca yönelik program yazın diyorum. nmap geniş kapsamlı bir program. Zaten tek başına yazılmaz. İşini bilen adam, neden port bulunmuyor onu da bilir. Ve programını yazar. Port tarayıcı yazmak çok ta zor bir işlem değil. Yalnız bazı durumlarda detaylı bir analiz yapman gerekir, onu da sunucudan gelen cevaplara bakarak analiz edersin. BGA'nın bir slaytı vardı orda anlatılıyordu. İsteyen bakabilir. TCP/IP'yi biraz daha iyi öğrenirseniz, güzel programlar yazarsınız...
   
  Alparslan5545 ve KingOfTheBlade bunu beğendi.
 2. Moonex Guest

  • Guest
  Katılım:
  15 Haziran 2018
  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeniler:
  1

  Özel Mesaj
  merhaba
   
  Enter-Code bunu beğendi.
 3. RootWeewx Atıldı

  • Guest
  Katılım:
  22 Haziran 2018
  Mesaj:
  57
  Alınan Beğeniler:
  32

  Özel Mesaj
  Hedef siten yoksa Hazır Bir script indirir Onun Üzerinden Test yaparsın Onu exploite Kodlaman İçin Herhangi bir Yazılım dili (C,Python,Perl gibi vs) soket kodlamayı bilmelisim O Açık bulduğun Scriptdeki sürüm İle Aynı olan Siteleri Hackleye Bilirsin.
   
  • Guest
  Katılım:
  30 Eylül 2016
  Mesaj:
  1,663
  Alınan Beğeniler:
  1,751

  Özel Mesaj
  Google'ın anasayfası dedyince aklıma geldi.Google bangladeş domaini hacklenmişti çok şaşırmıştım :)
  https://www.techworm.net/2016/12/google-bangladesh-hacked-pakistani-hackers.html
   

Bu Sayfayı Paylaş