1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Neden Türkiye' Sürekli Siber Saldırı Oluyor?

'Dünyadan Haberler' forumunda CyberArmyTurkey tarafından 14 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    13

Özel Mesaj
    Evet Bilgisi olan ve olmayan devrelerim neden Türkiye ye sürekli saldırı yapılıyor ve bu hiç kesintisiz dikkat ediyorum
    Mesela bi bakıyorum amerika-türkiye saldırısı çin-türkiye bu sürekli böyle akıp gidiyor anlık ve sonrasında gözüme çarpan
    Türkiye-Türkiye yazıyor yani anlamadığım nokta Türkiye savunmaya mı geçiyor biz niye diğer ülkeler gibi saldırıya geçmiyoruz?

1. Selinhoys23 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    75

Özel Mesaj
    Selamun Aleyküm Devrem,
    satirlarima bu sekilde baslamak isterim:
    Bu sözleri hepimiz biliriz, Türk olmak zordur cünkü Dünya ile savasirsin, Türk olmamak daha zordur cünkü Türk ile Savasirsin.
    Türkün Türkden baska dostu yoktur.
    Yazacaklarim tabii sahsi analiz ve düsüncelerimdir.
    Ilk olarak unutmamak gerekirki, bazen en iyi saldirma savunmadir diye düsünüyorum.
    Tarihimize bakarsak, basimizda olan Pasalar olsun, veya daha eskiye gidelim, Türk Devletlerini kurmus olan atalarimiz olsun, öncelikle bunlar düsmani anlamak icin onlarin dillerini ve dinlerini ögrenmislerdir.
    Türk neden Türkdür? Cünkü bizler Savasdada olsa Mazluma eziyet etmeyiz, bu Mazlum düsmanda olsada. Bizde Merhamet var.
    Atalarimiz Balkanlari yüzyillarca yönetmis sahip cikmislar, tam düsman gelmis iste simdi cökertdik Türkleri düsüncesiyle güle oynaya kaldiginda, Atalarimiz uyku uyumadan topraklarimizin her bir santimetresi icin plan proje yapip uyumamislar. Ve netice cok sükür ortada, sirf Canakkale degilki o kadar Sehit kani dökülen.
    Yani Devrem, anliyacagin deliyiz biz. Babalarimiza kizip evden cikip kendi basina Devlet kuran delilerden, ve bunada gururla sahiplenip Türklügü birlestiren, Allah korkusu olan, Bayrak sevdasi icin gözünü kirpmadan kursun karsisina gecen Türklerdenizm. Ben bu Vatanimizin kanalizasyon altinda olan topragina bile kurban olurum. Konuyu fazla dagittim kusura bakmayin, icimde olan Vatan sevgisinin belkide 1% ini bile yazamadim aslinda....

Her defasinda tam bitti dediklerinde bir Devlet kuran Türkiye var, ve Devleti kurdukdan sonra yillarca hatta yüzyillarca güzel giden yönetim var. O senin saydigin ülkelerde bu yok, yani adamlar cekemiyorlar ve asiri derecede bir Türk devletinin dünyayi yöneltmesinden korkuyorlar cünkü Türk haklinin arkasinda, kimsenin tabaginda, parasinda pulunda gözü yoktur. Ayrica Türkiye gercek Tarihi ortaya bi koysa, dünya karisir. Biz Hak diyoruz, onlarda Para pul ve haksizlik pesindeler.

Medyada gördüklerimiz ise Politikadir, yani bazi konularin cok daha detayina girdiginde Türkiyenin eli kolu bagli sekilde eskisi gibi herseye evet diyip boyun egmedigini göreceksin.
    Türkiyeye yok efendim Anonymous gibileri siber saldiriyla tehdit etmismis, bütün sosyal medya ve haberler bunu verdiler. Biz ne yaptik? AYT olarak ziplattik (yspanin elleri dert görmesin) ama bunlari medyaya vermediler, yani buna benzer cok seyler var.

Disardan gelen saldirilar zaten göz ile görünenlerdir, asil tehlike icerden. Icerden kale yikilirsa vay halimize.
    Bugün Türkiyede ne kadar cok yabaci Ajan var, ne kadar migde bulandirmaya calisiyorlar, ne kadar milletimizin arasina girmis onlarin beyinlerini yikayip sokaga cikip yürüyüs gibi gösterilip ama asil hedef Polisimize, Askerimize zarar vermek oldugunu düsünebiliyormusun?

Eskiden Esnafdan birseyler alinirmis, ayni esnaf bakar, siftahimi yaptim diye düsünür, kalan alisverisleri icin müsteriyi yandaki esnafa yollarmiski onunda siftahi olsun diye. Bugünse (basima geldi gecen sene) esnafa gidiyorsun diyorsun bu veya su lazim, elindeki torbayi görüyor diyor benden neden almadin, dönüp diyorsunki o adamda kazansin sende kazan, 2 senden 2 de ondan aliyorum o yüzden, yüzüne bakiyp dogru konusuyorsun diyor ama bende sana ayni Fiyatdan verirdim diyor.
    Burda birseyler anlatmaya calistim Devrem. Biz gercekten ne kadar Türküz daha? Ne kadar Vatan sevgimiz var? Allah korusun ama bir defa daha Canakkale olayi olsa, karsilik verecek kadar Sevgimiz varmi? Cocuklarimizi böyle yetistirdikmi acaba?

Anlatacak cok sey var aslinda, ama ne güzel Pasalarimiz söylemisler "Sessizce Nöbetdeyiz".

Cok uzun oldu, hakkinizi helal edin.

2. Minjeo Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    69

Özel Mesaj
    Türkiye nasıl Kara' da ve deniz'de sınırlarını her ülke gibi koruyorsa sanalda da belli bir sınır var ilk saldırı atakları onlardan geldiğinde ve gereken cevapları sanalda verince konuşuyorlar .

Yani demek istediğim gelipte bizim resmi Devlet sitelerimize , Vatandaşlarımızın ekmek teknesi olan sitelere , Haber kaynağı sitelerimize saldıramazlar onlara sanal'da gereken cevabı veriyoruz yani bir ülkenden kalkıpda siz bizim sitelerimizi hacklediniz diyemezler çünkü ilk site saldırılarını onlar yapıyorlar .

3. tunahan2190 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    5

Özel Mesaj
    Türkiye nasıl Kara' da ve deniz'de sınırlarını her ülke gibi koruyorsa sanalda da belli bir sınır var ilk saldırı atakları onlardan geldiğinde ve gereken cevapları sanalda verince konuşuyorlar .

Yani demek istediğim gelipte bizim resmi Devlet sitelerimize , Vatandaşlarımızın ekmek teknesi olan sitelere , Haber kaynağı sitelerimize saldıramazlar onlara sanal'da gereken cevabı veriyoruz yani bir ülkenden kalkıpda siz bizim sitelerimizi hacklediniz diyemezler çünkü ilk site saldırılarını onlar yapıyorlar .

CYBERIMAM bunu beğendi.
  4. Ayeagle Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    ....ben aranıza yeni katıldım ilk once beni araniza aldığınız için size teşekkür ediyorum
    Nasıl kara da güçlüksek siber dünyada da güçlüyüz kimse eğik bir çiviye vurmaz dik olan bir civinin başını eğerler ama bizim başımızı ezemiyecekler onlar kendilerine nasıl laf söyletmiyorlarsa biz de soyletmeyiz içimizde hainler çıkıyor recai iskender gibi hepsinin başını ezicez

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Mart 2021
    aydinsolmaz06 ve Creax_ bunu beğendi.
  5. AYDOĞAN TÜMGENERAL

• Forum Denetleme Gözlem Komutanı
    Alınan Beğeniler:
    58,683
    Meslek:
    Defender Ayt

Özel Mesaj
    Neden bir üstteki devrenin mesajını aynen yazıyorsun.?

Orion-Pax ve Creax_ bunu beğendi.
  6. tunahan2190 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    5

Özel Mesaj
    Onun altına bişey yazıcaktım ama yapamadım.Yanlışıkla gönderdim nasıl silineceğini bilmiyorum

Bu Sayfayı Paylaş