1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Rüyanızı Kontrol Edin /başkalarının Rüyasindan Bilgi Çalma / Lucid Rüya // Aybars2002

'Bilim ve Teknik' forumunda Aybars2002 tarafından 15 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. Aybars2002 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    329

Özel Mesaj
    ~ RÜYALARA GİRME BİGLİ ÇALMA ~

Öncelikle bu konuda çalışmalara başlamadan önce Profosyonel manada Lucid Dream yapabilmeniz ve Amatörde olsa astral boyutta gezinebilmeniz lazim. Bu konu tamamen gerçek. Çünkü kendim bu yöntemi kullanıyorum. Daha önce bu başlık altında açılmiş konularda hep yok 41 defa bu duayı okuyacaksın yok 455454 kez bu duayı okuyacaksin bilmem pentegramin içine bu kişinin ismini yazacaksında bilmem nede yazmiş yazmiş durmuşlar. Hep safsata hepsini en az 10 gün denedim ama olmadı. Yapabilende başkasının rüyasına girdiğini saniyordur ama o kişiyi kendi rüyasında görmekten başka birşey yapamamıştir. Buda tamamen o konunun bilinç altina yerleşmesiyle alakalı bir durum zaten. Asil yöntem dediğim gibi öncelikle astral boyuta geçiyoruz. Sonrasında rüyasına girmek istediğimiz kişinin yanına giderek eğer parlak bir ruh olarak görmüyorsak muhtemelen uyumuyordur, parlaklıği gördüğümüz zaman ona yaklaşıp içine giriyoruz. Bu tamamen normal bir durum aaa ya bedenime dönemessem gibi bir durum olmuyor. Astral seyahat yapabilen arkadaşlara bu deneyimi yaşamalarını yada denemelerini öneririm. Girdiğimiz kişinin rüyasında ilk başlarda profosyonelliği ulaşıncaya kadar hiç bir değiştirmede bulunmuyoruz. Sadece uzaktan o kişiyi izleyin. Yanına gidip konuşabilirsiniz. Ama sakına rüya olduğunu söylemeyin çünkü genel olarak lucide ilk geçenler hemen uyanır. Bunun sonucu olarakta bedeninize geri dönersiniz.. Bu aşamaya kadar gelebilen ve profosyonel manada Lucid yapabilen kişi zaten o kişinin rüyasinda ne yapacağını bilir yada bunu bilerek o kişinin rüyasına girmiştir

Ben bir örnek vereyim. Mesela fikir çalma konusuna değinelim. Rüyasına girdiğiniz kişinin kafasina silah doğrultarak bir gerçeği öğrenebilir. Yada daha fazlasinı Lider sizsiniz. Ben denedim ama olmadı diyen arkadaşlar için en az bir hafta boyunca yılmadan yapmaya çalışmasini öneriyorum. Ama unutmayn önce astrale geçiş yapıp sonra uyuyan başka bir kişinin bedenine giriyorsunuz. Parlaklığı görmeniz ŞART. Uyuyan kişinin bedeni ile ruhu arasında küçük bir çıkış olur. Bunu unutmayın. Zaten bu yüzden rüya görüyoruz ve Lucidden de astral boyuta geçiş yapabiliyorsunuz. Lucidden astrale daha önce geçmedim ama geçebilen arkadaşlarim var. Bu konuyu araştirarak bulabilirsiniz.

SORU: Birisinin aklındaki bir bilgiyi çalabilirsin demişsiniz. Bu güzel ama tehlikeli bir şey de. Çünkü aynisını başkası da size yapabilir. Bundan korunmanin yolu yordamı nedir ? Aklima farkindalik geliyor ama emin olamiyorum

İYİ FORUMLAR ...

2. Eirene_2417 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj
    ya güzel yazmışsın ellerine sağlık ama ben astrala geçmedim hiç yani izledigim videolarda şey diyolardı yok işte bedenine geri dönemezsin flan bilemedim yardımcı olabilirsen bana belki denerim :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ocak 2021
    ibrahimenter ve Orion-Pax bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    219

Özel Mesaj
    evet. astral seyahat biraz zor kişilere ve birazda psikolojiye bağlı bir olay. astral seyahatte ruhunun bedenden ayrılması gerçekleşiyor. gümüş kordon bağı dediğimiz bir olay var. bu gümüş kordon bağı ne yapar? bu gümüş kordon bağı vücudumuz ile ruhumuz arasında ki bağlantıyı sağlar devrem. ben birçok kez deneme yapmıştım cidden zor bir olay. yapalı 1 yıl geçti son aşamasına gelmiştim yani ruhun bedenden ayrılması olayına. devrem o an korkmaman ve rahatlaman gerekir. ben yaparken gergindim buna rağmen rahatlamaya konsantre olayı başardım fakat ruhum bedenden ayrılırken hissettiğin çok farklı birşey oluyor. ben hissettiğim şey yüzünden gözlerimi açtım dolayısıyla bütün emekler çöp.
    öncelikle yapman gereken şey bir yere uzanmak. ellerin vücudundan ayrı olmalı.
    yüzün tavana bakıyor olmalı kendini bir denizin dibindeymiş ve o sudan yukarı doğru kurtuluyormuşsun gibi yapmalısın.
    uzanırken vücudunun ters döndüğünü düşün yani düz uzanırken(sırt üstü) ayaklarının kafan yerinde kafanın yeri ise ayaklarının yerinde olduğunu düşün ve gergin olma rahat ol.
    nefesini düzenli al burnundan al ağzından ver.
    • ayrıca zaman kavramı da var devrem. açıklayayım. eğer gece 12 gibi yaparsan astral seyahat yerine uyumuş olursun şahsen ben uyumuştum. en iyi vakit sabah 4-6 arasıdır. gidipte öğlen 12 de yaparsan olmaz. diyelim 5 te uyandın bütün evi şöyle bir dolaş sonra odana gel. uzan ve üstte yazan şeyleri yap.
    şahsen ben bu kadar hatırlıyorum.
    ama bunları yapmadan bir internette de araştır.

NOT: ilk denemen olacaksa evden ve ev yakınından çok uzaklaşma dediğim gibi eğer çok uzaklaşırsan " gümüş kordon bağı" ile "vücudun" arasındaki bağ kaybolur. ve dolayısıyla komaya girmiş olursun. şayet koparsa kendini bulmak zorundasın diyelim yanlışıkla çok uzağa gittin. en uzak yeri düşün. bedenini hayal etmelisin veya odanı evini neresi olursa bunu yaşayan kişileri dinledim.​

• astral seyahat deneyen bir şaman, tam hatırlamıyorum galiba ya 6 ya da 7. boyuta ulaşmış 8. ye ulaşmak için astral seyahti denedi bunu denmeden önce de eşine "astral seyaht deneyeceğim. komaya girersem bedenim ile ruhum arasındaki bağ kopmuştur." yazdı. ne kadar deneyimli olduğunu sen düşün artık. bu yüzden deneyeceksen dikkatli ol. önemli bir konu bu hayatına bağlı.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ocak 2021
    Orion-Pax ve ibrahimenter bunu beğendi.
  3. Eirene_2417 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj

4. Eirene_2417 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj
    anladım galiba böyle dediklerini hayal ediyorum daha sonra denizin dibi sonra nefes al ver ve çıkıyorum peki bu siteye çok girmiyorum ben biraz geç görmüş olabilirim tşk ederim :))

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    219

Özel Mesaj
    Önemli değil. Dediğim gibi biraz araştırırsan dışa iyi olur...

Orion-Pax bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş