1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Rabbinden Uzaklaşırsan Tabi Yorar Hayat Seni

'Allah(C.C)' forumunda THE AVENGER tarafından 11 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. THE AVENGER Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    13,214
    Meslek:
    GİZLİ

Özel Mesaj
    Niye zorluyorsun güzel insan,bu sıkıntılar bu dertler hayatın özü aslında Allahın hangi sevdiği kulu dertsiz kalmış ? Hangi Peygamberimiz sefa etmiş ? Sen geçici olana bukadar üzülmek yerine sevin,Allah dertliyi çok seviyor,ikramını cennetinde verecek.Ey dertli kul! derdin kıymetini bil.O olmasa susup kalacaksın.Dert seni Allaha yöneltti,seni ilahınla buluşturdu biraz derin bak ve her belanın musibetin üzerinde şu yazıyı gör : "Ben derdim,senin makamını yükseltmeye geldim.Sana ecirler getirdim.Sen benden razı ol ki Allah da senden razı olsun." Unutma çaresizlik dert değil çaresizlik sana düşündüğünden fazla kuvvet verir imkansız denilen herşeyi yenmeni sağlayan güçtür tıpkı bir siteye index atıp shell atmamak gibidir sadece sayfayı açtığında hacklendiğinde düşünürsün ancak öyle değildir umarım anlamışsınızdır Allah yolunuzu açık eylesin /Sen Rabbini hatırlarsan oda seni hatırlar o hiç unutmaz zaten :)

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    28
    Meslek:
    Öğrenci

Özel Mesaj
    Haklısın.Teğmenim.Dinimizden yeni nesil çok uzakta,oysaki 1 dua 1 şükür nelere makbul,yoldan geçerken selam vermek,biz geleceğiz eğer biz örnek olursak gelecektekiler bizi örnek alacaktır.

Lütfen doğru düzgün bir birey olmaya özen gösterelim.

2. Ozelim Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    197

Özel Mesaj
    Insanlar ne kadar değişmiş fark etmeden dinimize uzaklaşıyoruz.Şimdi televizyona bakıyorsun her yerde çıplaklar var.Edep kalmadı insanlarda.Yazınız çok güzel teğmenim bu yeni güzel güne iyi bir yazı ile başladık sayenizde teşekkürler. :)

3. Kei Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    324

Özel Mesaj
    Komutanım ellerine sağlık gece gece beni hem bilgilendirdin hem güldürdün :)

THE AVENGER bunu beğendi.
  4. Lesyoner Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,880
    Meslek:
    Öğrenci.

Özel Mesaj
    Komutanın hiç bir şekilde asla Rabbimden ayrilmadin ayrılmayacağım. Ama ben çok yoruldum herşey üst üste geliyor ne yapacağımı bende şaşırdım hayırlısı bu güzel yazı için çok teşekkürler

MrTuRkIsH ve THE AVENGER bunu beğendi.
  5. Bayraktar1 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    628

Özel Mesaj
    Devrem Allah' a Sarılacaksın Peygamberinin izinden gideceksin. Bu başımıza gelen belalar Allah' uzaklaştığımız içindir. Biz Doğru yolu bulalım Diye. Allah Hepimize Hidayet Versin.

Lesyoner bunu beğendi.
  6. Lesyoner Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,880
    Meslek:
    Öğrenci.

Özel Mesaj
    Çok doğru dedin devrem

Bayraktar1 bunu beğendi.
  7. Bayraktar1 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    628

Özel Mesaj
    Sağol Devrem Yapacak Tek şeyimiz Bu Kurtuluş Yolumuz

Lesyoner bunu beğendi.
  8. Crystal_0483 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,093
    Meslek:
    ?-?

Özel Mesaj
    Çok doğru.

AydoganGotu, botcuTHT ve THE AVENGER bunu beğendi.
  9. smyypnr_ Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    113

Özel Mesaj
    Amin inşAllah,Rabbim yolundan ayırmasın. Gaflette olduğum halde düşünmeye sevk ettiniz Allah razı olsun üsteğmenim.

THE AVENGER bunu beğendi.
  10. THE AVENGER Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    13,214
    Meslek:
    GİZLİ

Özel Mesaj
    Allah hepimizden razı olsun

11. AleynaSultan Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    100

Özel Mesaj
    Allah azze ve celle sizi korusun bir alim der ki insan Allah'i terk ederse Allah'ta insani terk eder..:(

Bu Sayfayı Paylaş