1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Sarıkamış Beyaz Hüzün

'Kitap' forumunda Desise tarafından 3 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. Desise Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    208
    Meslek:
    Öğrenci

Özel Mesaj

Başarılı bir hacker olma yolunda kitap okuma alışkanlığımızın olması gerektiğini düşünüyorum, Mark Twain'in dediği gibi; Kitap okumayan bir kimsenin, okumasını bilmeyene karşı bir üstünlüğü yoktur.
    ve ayrıca Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi; Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.

Kendi okumuş olduğum ve önerebileceğim kitapları ilerleyen zamanlarda nedenini açıklayarak paylaşmaya çalışacağım. İlk paylaşımım olarak bu kitaba özel olarak yer vermek istedim çünkü her Türk vatandaşının (gencinden yaşlısına, sonuçta okumanın yaşı yoktur) okuması gerektiğini düşünüyorum.

İsmail Bilgin ile bu kitapta tanıştım, kitap içerisinde hala bazı yazım ve imla hataları mevcut ama kitabın içeriğine odaklandığımız için bunların göz ardı edilebileceğini düşünüyorum.

Sarıkamış Harekâtını burada tekrardan anlatmama gerek olmadığını varsayıyorum. Her türlü imkânsızlıklar içinde, kırık bir ümidi gerçekleştirmeye yönelik, sonu hazinle biten bir harekâttır.
    Osmanlı askerinin ve halkın tek vücut olarak açlığa, karakışa yani tüm imkânsızlıklara karşı gösterdiği insanüstü mücadele, bu kitabı okurken kâh gururlanacak, kâh ağlayacaksınızdır..​

HAYYAM1 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş