1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Sayın Komutanlarım, Devrelerim

'Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' forumunda byhidden09 tarafından 15 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

1. byhidden09 Üye

Alınan Beğeniler:
    17

Özel Mesaj
    Merhaba sayın komutanlarım devrelerim anlatacağım konu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk hakkında olduğu için konumu buraya açıyorum bu konu hakkında desteğinize ihtiyacım var bu sadece bir sorudur formda Mobil/Uygulama bölümünü bastan sona okudum ancak forum içerisinde araştırmalarım sonucunda aklıma takılan soruya cevap bulamadım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında gündemde olan sosyal medya uygulaması Tiktok üzerinden ülkemize, bayrağımıza, Baş Komutan Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan hakaretleri vb durumları uygulama üzerinden raporlama ile durdurulamıyor ve gün geçtikçe bu sayı artıyor hepimiz bu vatanın evladıyız ve dedelerimiz, atalarımız bu vatanı kanıyla canıyla kurtarmışken bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmak canımı yakıyor kanıma dokunuyor bunun bir şekilde önüne geçme yada gerekli bir şekilde Ayyıldıztim ailesi olarak bir şeyler yapmamızın mümkünatı var mı?
    Ben üzerime düşen neyse yapmaya hazırım lütfen yol gösterin yolumu aydınlatın.

Sayın paşalarımdan, komutanlarımdan, devrelerimden konu hakkında bilgisi olan kim varsa destek rica ediyorum.

Surc-i lisan ettiğsem, hata kusurum olduysa affola paşalarım, komutanlarım, devrelerim.
    Saygılarımla.

Serkan1903, Orion-Pax ve DFYcomingsoon bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş