1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Site Hacklemeyi Öğrenin [sqlmap] // Hacking Dersi #linux //bayulken

'Web Hacking ve Güvenlik' forumunda BAYULKEN tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    yorumun için teşekkür ederim tertip.
    forumda üslübunu sevdiğim sayılı insanlardansın.
    daha dün de bir konu açtım ilgilenen olmadı.
    artık kendi kendime konuşuyormuşum gibi geliyor.
    insanlar hala eğitimler ne zaman verilecek deyip boş boş forumda geziyor.
    bi konuya giriyorlar okumadan beğenip yararlı diyenleri saymıyorum bile.
    ne de olsa eğitimler verilecek bizim anlattıklarımızdan farklı şeyler anlatılacak.
    artık konu açmayı bırakıcam.
    insanlar, ne zaman eğitim başlayacak demeye devam etsin.
    umarım girecekleri eğitimde başarılı olurlar (hiç sanmıyorum ya)
    herneyse güzel yorumun için tekrar teşekkür ederim.
    seni böyle forumda görmek istiyorum. :)

2. Korucular Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    31

Özel Mesaj
    Çok Haklısın Tertip,Ama Onların Zihni Daha Uyanmamış Herşeyi Armut Piş Ağzıma Düş'e Getirmeye Çalışan Çok Kişi Var.:)

ERVAH-I-EZEL ve BAYULKEN bunu beğendi.
  3. ERVAH-I-EZEL Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,805

Özel Mesaj
    Aynı düşüncede olduğum için ben de bıraktım konu falan açmayı bundan sonra. Belki e-kitap yazarım o da ileride ciddi bir birikimim olunca. Sanki ben çok şey biliyorum. Estağfurullah falan yok ciddi düşününce öyle. Geçmişte boş boş hayaller kurduk çalışmadık şimdi daha adamakılı gerçek bir Web Sitesini yeni yeni kodlayabiliyorum ki benim daha önceden Css derslerim falan da var. Yani uzman olmalıyım bu konularda ilk düşününce. Ama en temelinden ya da hadi temel seviyenin bir üstü diyelim, olunca anca burada gelip 1 hafta forumda takılıp pes edenlerin hocası oluyorsun. Yoksa öyle ciddi ciddi siteyi tasarlamak yok (tu.) Anca şimdi oluyor o şeyler. (Html-Css) Hayal kurmak yok, çalışmak var diye koşulladım kendimi iyi de yaptım bence yoğun çalışıyorum ama insanın önüne yine engel çıkıyor işte. Yok taşınmak için ev ara yok okul tercihini yap yok kendi ergen tiplerinle uğraş yok otur ağla boş boş... Çok vakit kaybettim bunlarla php geçmem gerekirdi normalde. Şimdi hırslandık ya bir de gaza basıp gitmek istiyoruz. :) Tatil de yapamadım daha... Çok lazım tatil zaten bizim tatilimiz ölümden sonra. Maksat avunmak. :)

Ataman Ogur paşamızın istişare diye bir konusu var ya ona programcihatun diye bir devrem yorum yazmış. İlk okuduğumda kızdım bazı maddelere. E düşününce yalan mı söylüyor sanki diyorsun yani. Forumun aktif üye sayısı bile azaldı, eskiden böyle değildi ki. Bu yeni yapılanma sürecinde forum çok bozulmuş tabi ben yoktum uzun süre bilmiyorum. Ama arada görüyorum Semtex devrem gibileri vayy diyorsun. Öyleler de var, kimseye takılmıyorlar, ben de takılmıyorum artık, onlar kendi çizgilerinden yürüyorlar, ben de artık kendi çizgimden yürüyorum. Gelişmek anca böyle olacak... Büyüyünce biraz param olunca ders alacağım. Artık udemy mi takılırım Bga'ya mı başvurum bilemedim. Ama o zamana kadar adam gibi oturup bilgimi geliştireceğim. Şu bir ayda yaptığımı bir yıla döksem iyi bir birikim olur zaten... Zaman ne getirir göreceğiz. Bir de kafama göre birkaç kişi bulsam iyi. Bugün 15 Temmuz, 2 yıl önce gördük milletimiz nasıl kenetlenip korkusuzca tankın altına yatıyor. Bu iyi bir şey ama iş sadece bunla bitmez. Cahillik büyük bir düşman. Yeni yetişen gençliğin durumu vahim onların arasından biri olarak bunu anladım. Gidip inci sözlük gibi yerlerde takılıyorlar. Bu forumda çok iyi insanlar var. Mesela seni gerçek hayatta da tanımak isterdim. Maalesef imkan yok. Gerçi sen zaten herhalde benden 5-6 yaş büyüksün o da var bilmem bana sen bebeksin daha ben büyüğüm vs. der miydin? :) Bak hemen başladım boş konuşmaya. Ama eğlenceli de bir iş. :) Son olarak mutlu olduğum konu eskisi kadar salak olmamam. Her konuda bu dediğim, hayattır odur budur vs. Neyse, iyi geceler tertibim. :)

Not: Kendi kendine konuşuyormuş gibi hissettiğinde gelip benle konuş bence böyle daha iyi. :)

Orion-Pax, websor, Korucular ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    İnsan en çok da ailesinin çöküşünü görmesi üzüyor.
    Eskiden birbirini kardeş olarak görenler birbirine düşman oluyor. (Buna bende dahilim)
    Artık birimlere üstlerine saygı gösterenlerde yok.
    İnsanların aklında şöyle bir düşünce var; sanki tarih olarak forumda çok eskiye dayanan üyeler egosunun kölesi olup, yeni gelenlere patlıyor. Tabi buda konumuzla alakalı mı orasını pek bilemedim.

Hack denilen şeyin herkesin yapabileceğinin kanaatine varalı çok oldu.
    Örneğin en basitinden bir web sitede açık bulan kişi web site yapan insandır.

Örneğin website yapmaya başladığını söyledin öyle değil mi ?
    Böylelikle işin temelini kavramış oluyorsun.
    Çünkü hep aynı kavramlarlar uğraşmak zorunda kalıyorsun.
    Kodlar, hosting, güvenlik duvarları vs..

Şimdi foruma hacker olmak istediği için katılan birini çekip Hosting ne demek diye sorsan, bilmeyecektir. (İstisnalar kaideyi bozmaz)
    Ama kendisine sorsan; o devremiz vatanıma milletine hayırlı şanlı bir türk hacker olacak. Pehh :) bide hevesliyim demiyorlar mı... Hevesli olsa, araştırırlar. Mesela 57. Alay birim başkanı olan KILICARSLAN paşamızla kısa bir dönemlik sohbet etme şansım oldu. Sohbet demeyelim de, bazı konuşamalar geçti.

Şimdi millet parmakla gösterip vay bee acaba Kılıç Arslan paşamızı kimler eğitti de bu noktaya geldi vs. Vs.. Aslında o ADAM herşeyi tek başına araştırarak öğrendi. Ve millet bunun bilincinde olsa ve azıcık gayret etse, ya bak herşeyi geçtim gayret de etmesin.

Sadece haftada 1 kere internete girip sadece shell nasıl atılır diye aratsa, forumdaki yüzbinlerce kişinin kaç adım önüne geçecek.
    Sonra zaten devamı gelecek.

Cidden senle birlikte hayal kırıklığına uğrayanlardan biriside benim tertip.

Bide şu mantık var.
    Eğitime alındıkları zaman rütbeler verilecek.
    Rütbeliler aytnin programlarını kullanabilecek.
    O programla dünyayı yerinden oynatacaklar.
    Ve asla çalışmayacaklar aldıkları rütbeler ile forumda erlere artistlik taslayacaklar.

Eğitimden bekledikleri tamamen bu.

Semtex demişsin devrem evet forumda kalmamın başlıca sebepleri var o da senin dediğin gibi forum içerisinde az da olsa bilgili takip ettiğim kişilerden kaynaklanıyor.
    Reel hayatımda bazı aksaklıklar olduğundan dolayı programlamaya ara vermek zorunda kaldım, ama işlerim hallolur olmaz php ve python öğrenmeye başlayacağım.
    Bana pythonu saygı değer note sevdirdi.
    Kendisi hayran olduğum yazılımcılardandır.
    Alanında çok başarılı biridir.

Udemyden eğitimler alacağım demişsin.
    Bazı ücretsiz dersler var ama ne kadar iyi anlatıyorlar fikrim yok.
    Fakat ben udemyden ileri düzey C# eğitimi satın aldığımda, normal bir anlatımla karşılaştım. Adamın anlattıklarını anlıyorsun ama sıkılıyorsun. Param boşuna gitmesin diye 2 ay sıkıla sıkıla izlemiştim. Bunun için eğitmenleri iyice araştırıp, alışveriş yapsan senin için daha iyi olur. Ücretsiz kurslarda var onlarada bakabilirsin.

Bu arada senden en fazla 2 yaş falan büyüğüm :) ama ben her zaman dediğim gibi

AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR.

Artık özene bözene emek verip saatlerini verip konu açıp, boşa kürek çekmektense, kendim araştırıp, öğrenirim daha iyi.

Bu arada konusu açılmışken website yapmaya başlamışsın kolay gelsin :")
    Ama tek html ve css ile çok zorlanırsın, mutlaka yapmak istediğin birşey olur ve yapamazsın en az bir tanede web programlama öğrenmen yerinde bir karar olacaktır. Bundan dolayı php'yi öğrenmenin hiçbirşey önüne geçmesin.
    Daha sonrasında ise, javascript öğrenirsen, kusursuz bir web programmer olursun :")
    Ben zamanında kursta asp.net eğitimi aldığım için pişmanım. Çünkü php daha yaygın bir dil ve web hackle uğraşıyorum. Tabi genellikle karşılaştığım siteler php oluyor. Kendime haz yöntemler geliştirmek için, php öğrenmem şart. Ve php ile sadece web site yapmazsın.
    Algoritma kurarak bir sisteme karşı web yazılım bile yapabilirsin.

Web site yapmak çok eğlenceli iştir.
    Sakın bu yoldan sapma.
    En azından para kazanırsın :)

Erciyes02, 1453kerem, note ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. ERVAH-I-EZEL Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,805

Özel Mesaj
    Hem de ne çöküş... AYT çöktü! Bunu bu aileyi çok seven biri olarak söylüyorum, başka timlerden gelip sırf burayı kötülemek için "AYT çöktü!" diyene kimse inanmaz he der geçer. Ama ben de aileden biri olarak diyorum. "AYT çök-tü." Eğri oturup doğru konuşuyorum şuan içimden geçeni de söylüyorum. Eğitim 35 gün sonra başlamazsa şaşırmam, daha önce de az kaldı falandır filandır söylendi. Ha bizi kandırıyorlar mı? Kesinlikle Hayır! Ben bundan şüphe etmem. Çünkü zaman içinde anlıyor insan. Sadece bir aksaklık var bilmiyorum. Başvurular kapalı, personel ne ile seçilecek bilmiyorum. Belli başlı komutanlarımız var kesin belli olan, neden rütbeleri er olarak kalıyor da güncellenmiyor bilmiyorum. İnşallah bu kez yanılırım da başlar eğitimler. Çünkü eğitimden önce yapılması gerekenler var zannımca. Bu konuda da maalesef bu diğer hack timleri bize fark attı. Bizim onlar gibi bir oturmuş sistemimiz yok. Birşeyler yapılıyor ve bu şeylerin hemen bitmesi gerekiyor. Ama o kadar da olumsuz bakmıyorum işe. Ataman Ogur paşamızın konusuna gelen önerilerin yarısı yapılınca level atlar bu forum. Zaten maşallah orijinal proje geliştirmekte mükemmeliz. Bu eğitim başladığında çok kaliteli birşey olacak bundan şüphe etmem.
    Şundan da şüphe etmem: Buradaki birimler diğer forumların birimlerinden çok daha kaliteli. Rütbeli personel de çok daha birikimli, idealist ve kaliteli insanlar. Aynı şekilde erlerden de var böyle olanlar her konuda mükemmel insanlar ama bence temizlenmesi gerekenler de var. Tek gereken biraz daha yoğunlaşmak o kadar. İçimi dökünce bunlar çıkıyor. Pek olumlu değil ama geleceğe olumlu bakabiliyorum.

Yıkmak için yapmayı öğrenmek gerek diye bir söz vardır ben de ona göre hareket ettim. Öyle herşeyi yıkmanın doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum aslında ama gerektiği yerde silah kullanılmalı. Ben de dedim başlayayım HTML-CSS-JS-PHP/MySQL diye. Ben zaten Pyhton, Java gibi dillerden önce bu bahettiklerimin bitirilmesinden yanayım. Çünkü mesela Java ile yapılan bir yazılım pekâlâ C ile de yapılabilir ama sen HTML ile yaptığını CSS ile yapamazsın. Hem şöyle bir durum da var: Mesela pyhton ile pekçok şey yapılabilir yani geniş bir kapsam alanı var. Ama CSS ile de yapacağın bellidir. Web sitesinde kullanırsın anca, gerçi PHP ile de yazılım yaparsın aslında ama çalıştırmak için tarayıcı gerekir. Hem esas kullanım amacı da farklı ne de olsa.
    Bayağı güzel kodlayabiliyorum bazen ufak sinir krizleri geçirdim ama buna değdi. Sadece uzun sürüyor biraz o da pratik ile düzelecek inşallah. Sonra JS ile Php-MySQL geçeceğim. Şimdi ben direkt phyton ile başlasam kim bilir yüksek seviyeye gelinceye kadar ne kadar zaman geçecekti. Aklım bunlarda kalırdı. Bunlar bir bitsin pyhton ile 2 yıl da uğraşırım, geleceğin yıldız programlama dili. :) note hakkı yenmez asla. :)

Yani aslında şu durumda yok site hacklemekmiş yok Kali Linuxmuş onlar hiç planlarımda ekli bile değil daha. Önceliklerim bunlar. Pyhton da temel attığım zaman yavaş yavaş hem hack hem programming yürüteceğim.

O verdiğin hostingli örneğe %100 katılıyorum. Bir hacker benim programming ile hiç işim olmadı diyorsa o yalan söylüyordur nokta! Ama her programcı da hacker diye bir kaide yok, ama programlama hack için belki de en önemli nokta.

Udemy'den ders almak derken kesin değil yani dediğin gibi araştırmak önemli paranı yedirtmeden araştırıp güzel bir anlatan bulunmalı. Senin C# macerana gelmemek için. .. Belki de hiç girişmem yani bir kanal var youtubede biliyorsundur hatta forumu da var eğitim setleri de var adını söylemeyeyim parayla onu mu alsam diye düşünmedim değil. Ama şu durum var ingilizcen varsa ben doküman okuyunca kafam basmıyor ille de video desen bile o kadar güzel setler var ki... Hem de beleşe var ben bir konu açmıştım hacker eğitim setleri diye. Mübarek 38gb miydi neydi boyutu. :) Ne yalan söyleyeyim bizim millete de herkese güven olmaz. Dil öğrenmek zaten en önemlisi. Ha bga tarz bir yerden uygulamalı kurs almak ayrıdır o da başka.

Bu arada lafi böyle iyice uzatıyorum ki sana da söylemiş olayım sana da üzülüyorum çünkü.

En iyisini yapıyorsun. O konuyu yazarken insanlara daha iyi anlatmak için ne kadar kendini yediğini tahmin edebiliyorum. Saatlerin gidiyor. O saatlerle kendini geliştir en iyisidir. Asp.net öğrenmen illeki işe yarar hiçbir şey boşuna değil. İleride kendine shell falan yaparsın belki. Bayulkentool'dan sonra Bayulkenshell :D

Gerçi senin özellikle ne hedeflediğini bilmiyorum ya da beklentilerini ve hayallerini... Ben konuşuyorum hep galiba... :D

Orion-Pax, Keremi, 1453kerem ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    Dediklerinin altına imzamı atarım.
    Ama benim bir yönüm yok.
    İnsanların yaptığı şeylere özenip yol değiştiren biriyim. En iyi şeyin yazılımcılık olduğunu bilmeme rağmen üstüne gitmedim. Üstelik sertifikalı resmi yazılımcı olmama rağmen note'nin çeyreği bile olamam.

Tek diyeceğim şey, iyiki seni ve note'yi tanımışım. Kalbi yüreği temiz insanlar.

1453kerem, note ve ERVAH-I-EZEL bunu beğendi.
  7. ERVAH-I-EZEL Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,805

Özel Mesaj
    https://forum.ayyildiz.org/konu/config-exploit-sql-bayulken.148791/#post-1058603
    Alttan yorumları okuyunca derdini anladım. :(
    İçinde bulunduğun şartları, zaman imkanlarını bilmiyorum ama o kadar da değil devrem. Bildiğin şeyde çok iyi ilerlersen çok daha iyi olur. Bana dedin ki web tasarım iyi para eder. Sen de bildiklerinden (tabi hangi seviye biliyorsun o ayrı birşey) gayet iyi para kazanırsın. Ama sen para kazanmak için burada değilsin, bunu biliyorum... Bir kez daha diyorum sen çok iyi yerlere geleceksin, konu yazmak için zaman harcamak yerine sırf kendine odaklanan bence...
    Hack meselesine gelince yapma ve derim devrem. :) Açtığın konuları bilmiyor muyuz? Arada upload benzeri açıkla hacklenmiş konunu da gördüm acaba bu hangi açık sağlam indirmiş siteleri dediğim hacklerini de gördüm. Sen boş bir insan olsan seni birime almazlar. İsterse geçici bir süre olsun... Kendine güven ve devam et

Orion-Pax ve BAYULKEN bunu beğendi.
  8. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    Benim temelim varsa bu senin sayende demektir :) bana bu işi sevdirenlerden biriydin :) sana kızsam mı teşekkür mü etsem bilemiyorum.

Dünya yapay zeka bilimine doğru yürüyor.
    Bizim bilgisayar aşkımız ise bu yapay zeka bilimine büyük bir adım.
    İlerde bilgisayar bilmeyen adam direk cahil kadrosuna girecek..
    Oysaki şuan Türkiyede bilgisayar ile uğraşanları cahil olarak görüyorlar.

Şöyle bir olaya tanık oldum.

Yav adam aylarca kod yazıp, web sitesi yapıp, para kazanıyor. Başka bi avel geliyor adama şunu söylüyor "sizin işiniz de iş mi ? İki tuşa basıp paranızı kazanıyorsunuz. Senin yerinde olmak vardı"

İnsanlar bilgisayar işini tamamen çoluk çocuk oyunu zannediyor.
    Devletin önünde gelen insanları bile şu açıklamayı yaptığını hatırlıyorum.

"Bilgisayar, İnternet, Sanal Alem, tamamen boş bir karı kızla chat etme ortamıdır."

Yani böyle bilinçte insanlar var.

Avrupanın gelişmiş ülkelerinde ilkokulda,ortaokulda programlama dili öğrenmek zornlu bir eğitim sistemiyken, Türkiyede lise çağına gelmiş insanlar bilgisayara dair sadece haftalık en fazla 4 saat ingilizce dili öğretiliyor.. Ki bizim insanlarımız bundan bile aciz. İngilizce dilini öğrenmekten aciz. Bizimkiler anca birbirine sıra fırlatıp, video çekip, marifetmiş gibi internete atsın.

Ama sorsak, hepsi Ülkesinin şanlı hackeri olmak ister.

Olurlar.

Eski Türk insanları ne kadar akıllıymış yeni yeni kavrıyorum.

İnsanlar neden hep eğlence peşinde koşuyor anlamıyorum.
    Osmanlı zamanında lale devrinde boş boş eğlenceler yapılırmış. Osmanlının en geri dönemlerinin birisidir lale devri. Bunu göz önüne bulundurmuyor.

İnsanlara şuanki teknoloji hakkında soru sorsak cevap veremezler.

Geçmişi hakkında Türk tarihi hakkında soru sorsak yine bilemezler.

Dini hakkında soru sorsak, Türkiyenin %99'nun Müslüman olmasına rağmen Peygamber efendimizin doğum yılını söyleyemezler.

ama ticaret hakkında soru sorsan, bak nasıl cevap veriyorlar.
    Liseyi bırakıp, ticarete atılsınlar milleti dolandırsınlar.

Konu nasıl bu noktaya geldi bilmiyorum ama, yine Ayyıldız eğitimine bağlamak istiyorum;

Daha kendi okulunda aldığı eğitimleri ciddiye almayıp, buraya hacker eğitimi için gelenler hiç gelmesin. Çünkü başaramayacaklar. NET.!

Keremi, note, Ahmedriza ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. note Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,797

Özel Mesaj
    İkinize de yukarıdaki yorumlarınız için teşekkür ederim. Birşeylerin farkında olarak ve bu konuda farkındalık oluşturarak bana asıl teşekkürü yapmış oluyorsunuz zaten :)

Beni tanıyan tanır. 1 yıldan fazladır forumdayım. Her zaman programlamanın üstünlüğüne, faydasına, gerekliliğine vurgu yapmaya çalıştım. Açtığım konularla bu görüşümü destekledim. Çok az da olsa, bazıları fikirlerimi destekledi. O kişiler zaten forumda çabucak belli oluyor konularıyla :) Zaten yazılması gereken birçok şeyi yazmışsınız. Kişi reel hayatında neyse, sanalda da odur malesef. Kendi eğitimine önem vermeyen birisi, başkasının eğitimiyle ne kazanmayı bekliyor?

Tabi biz burada istediğimiz kadar çene yoralım. Herkes kendi kararlarının sonucunu kendisi görecektir. Önceleri böyle olmasını istemezdim, yani kimsenin acı sonla karşılaşmasını istemezdim. Ancak sonraları fikrimi değiştirdim. Çünkü insanın başkalarının hatalarıyla değil, kendi hatalarıyla aklını başına aldığını tecrübe ettim. O yüzden artık yol göstermek yerine yolda yürüyenlere yardımcı olmayı düşünüyorum. Doğru yolda olanlara tabi. Eskisi gibi moral verici, yol gösterici yazılar yazmayacağım artık..

Beni bilirsiniz, olaylara hem negatif hem pozitif bakarım. Her ne kadar burda teşekkür etsem de, bir iki konuda ikaz edeceğim, kusura bakmayın :) Bunlar yolda yürüyenlere tavsiyeler...

Birincisi, programlama ile uğraşırken bırakmanız hiç hoş değil. Programlama, başında durup ders çalışır gibi çalışacağınız bir konu değil. Programlamayı asıl yaşayarak öğrenirsiniz. Etrafınızda gördüğünüz bazı basit işlemleri "bir de programlama diliyle yapayım" dediğinizde, öğrenme sürecini başlatmış oluyorsunuz. Tamam belki istediğiniz şeyi yapacak bilginiz yok. Ama en azından yaptığınız işi taklit edici programlar yazın. Aklınıza yüzlerce program fikri gelecektir. Ufak ufak birgün büyük programlar yazarsınız.

İkincisi, başkalarına bakarak kendine yön verme. Bu da yanlış. Elinizde olmayabilir ama kendinize hakim olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bende de vardı bir zamanlar, ama bir nebze azaltabildim. Hacking ile başladım, programlamaya kadar indirdim. Aslında bilgisayar dünyasının kötü tarafı, bazı isteklere kolay ulaşılıyor olması. Gerçek hayatta bir arabayı çok beğenirsiniz, sahibine imrenirsiniz. Ama sadece istemekle o arabayı alamazsınız ve o hayatı yaşayamazsınız. Ancak bilgisayar dünyasında durum böyle değil. Birisi bir program mı yazmış? Ben de yazarım diyebilirsiniz. Ya da birisi site mi ele geçirmiş? Siz de yaparsınız.. Kolay değil mi? Aynısını sizde yapabilirsiniz. Her istediğinize kolayca ulaştığınız bu dünyada, tıpkı gerçek hayatta ki gibi kendinize hakim olmazsanız zarar edersiniz.

Tekrar tekrar teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın :)

10. enescaglayan Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2

Özel Mesaj
    Ellerinize sağlık inşallah yakında detaylı anlatımı gelir.

ERVAH-I-EZEL ve BAYULKEN bunu beğendi.
  11. Alpcengaver Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    5

Özel Mesaj
    Tertip kali linuxu güvenli bir şekilde indirebileceğim bir site var mı ?

Teşekkürler :)

12. M.H.T.36 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    ilkokul

Özel Mesaj
    eline saglik

13. BAYULKEN Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,536

Özel Mesaj
    Kalinin resmi sitesi var

Eyw

14. Alpcengaver Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    5

Özel Mesaj
    İndirdim devrem virtualbox da indirdim kurulum kaldı sadece sonra ise israil siteleri beklesin bizi. Eline sağlık bu arada devrem .

BAYULKEN bunu beğendi.
  15. Turantugu Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    391

Özel Mesaj
    devrem bir site buldum açık tablolara kadar erişebiliyorum fakat admin yok ( kürt yerel yönetim ) sitesiymiş en azından bilgileri varsa onları çekmek istiyorum ne yapmam lazım ?

16. PARGALI-UMUT Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    188

Özel Mesaj
    Eline Sağlık Tertip sqlmap Shell atma konuyu merakla bekliyoruz :)

17. Turantugu Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    391

Özel Mesaj
    devrem bir sorum olacak admin users her dilde aradım ama kullanıcı klasörü yok datayı alıyorum onda da içeriğine giremiyorum başka ne tür bir yol izleyebilirim ?

PARGALI-UMUT bunu beğendi.
  18. PARGALI-UMUT Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    188

Özel Mesaj
    Ben'de o sorunu yaşıyorum, o konu'da pek fazla bir bilgim yok devrem başka bir yol bulabilirsen beni'de bilgilendirirsen çok sevinirim.

19. Turantugu Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    391

Özel Mesaj
    devrem o bilgileri almadan durmayacağım bulursam haberdar ederim :)

20. Turantugu Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    391

Özel Mesaj
    kalideki bazı dorklarla admin panelini bulmak bi işe yarar mı acaba bir fikrin var mı devrem ?

PARGALI-UMUT bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş