Telefondan Nasıl Wp Çalınır

'Ios Oyun ve Uygulamalar' forumunda Blackdeadsupport tarafından 18 Mart 2018 tarihinde açılan konu

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Komutanlarım kız arkadaşımın hesabını ona hiçbişey yollamadan söylemeden nasıl alabilirim yardımcı olabilirmisiniz

Telefondan

Alınan Beğeniler:
    183

Özel Mesaj
    Aynı anda iki hesap açmaya whatsap izin vermiyor. En iyi çözüm kendi cep telefonunuzdan whatsap wep adresine masaüstü sitesi olarak girmek ve sevgilinizin telefonundan QR kodunu okutmak dır. Bildiririm olarak başka birisininde girip girmediğini gösterirmi göstermezmi bir fikrim yok kendiniz kontrol edebilirsiniz. Ama benim tavsiyem bu tarz saçmalıklar yapmamanız yönündedir. Karşında ki her kim olursa olsun o bir bayan ve onun özeline karışamazssınız.

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Başka erkeklerle konuşuyor büyük ihtimalle bu aralarda çok yanıma gelmiyor oyüzden çok şüpeliyim ve mesajlarına bakmak istiyorum yinede çok teşekkür ederim

Alınan Beğeniler:
    134

Özel Mesaj
    affına sığınarak soruyorum burda bu konular açılabiliyor mu devrem.

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Hackerlıkla ilgiliyse açabiliyosun diye biliyorum

1. atillahan53 BİNBAŞI

Alınan Beğeniler:
    260

Özel Mesaj
    ozel konulari paylasilacak yer olmadigini hatirlatirim,1 haftalik ceza dikkatli olmani saglar

CH13LDS ve DarkAzrail bunu beğendi.
    Alınan Beğeniler:
    28

Özel Mesaj
    ona android trojen gönder android trojen programı türk hack team da var ordan indire bilirsin ve mesajlara baka bilirsin

Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    devrem 1. ona kendi kendine sor yok bişey demiyorsa 2. yolu dene yakın arkadaşlarının birisinin telefonunu al ve link gönder linkide trupmonkey midir nedir onla gönder sen hazırlarsın başarılar devrem