1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Usb Flash Bellek Dolu Gözüküyor Sorunu (çözüm)

'Flash' forumunda Alzhe01 tarafından 16 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Alzhe01 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    66

Özel Mesaj
    Devrelerim 16GB usb vardı 10 gbsi dolu gzüküyordu ama dosyalar yoktu. sonra internetten bi yolunu buldum.
    USByi taktığınızda açın ve sağ üstteki aramaya *.* yazın. USBdeki dosyaların hepsi gözükür ama geri çıktığınız zaman işlemi tekrarlamanız gerekir.
    Tekrarlamak istemiyorsanız klasör seçeneklerini açın>>>görünüme tıklayın>>>gizli dosya klasör ve sürücüleri gösteri seçin ve biraz aşağısındaki korunan işletim sistemi dosyaları gösteri seçimden çıkarın.
    DİKKAT!!! masaüstüne gelen deskop adındaki dosyayı silmeyin eğer silerseniz bilgisayarınız format atmadan açılmaz..
    İşlemleri yaptıktan sonra USBnizin içindeki dosyalar görünür.
    İşiniz bittikten sonra ise klasör seçeneklerindeki işlemlerinizi geri alın.
    örnek resim>>>>> https://www.google.com.tr/url?sa=i&...U6pN4s6cjz0PjSdwytSyyEZA&ust=1489767935672141

2. Alzhe01 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    66

Özel Mesaj
  3. akose Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,700

Özel Mesaj
    Devrem flashı açtığın yere gel komut penceresiyle aç de . Veya flashının harfi ne ise cmdye gir harfini yaz .
    attrib /s /d -r -a -s -h bu kodu yapıştır . Usbne gir orada bir klasör olacaktır . Benim kullandığım yöntem bu değildi ama bu da yararlı ..

Kolay gelsin :)

Alzhe01 bunu beğendi.
  4. Alzhe01 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    66

Özel Mesaj
    sağolasın devrem :)

akose bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş