1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İdda edenlere inanmayınız.. Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.
    Duyuruyu Kapat

Web Programlama Dilleri Ve Kullanıldıkları Yerler

'Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax' forumunda ERVAH-I-EZEL tarafından 2 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mr.Dark Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    135
    Meslek:
    ŞŞŞşşTtT !i!

Özel Mesaj
    :D biz yeni öğrendiğimiz için :D

ERVAH-I-EZEL bunu beğendi.
  2. ERVAH-I-EZEL Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,651

Özel Mesaj
    Tavsiyem olsun devrem forumdan öğrenmeyi çalışma her şeyi. Dışarıdan videolu eğitim setlerinden diğer forumlardan da yararlanmaya çalış. Özellikle videoluları geçtim böyle okuyup okuyup ilk başta hiçbirşey anlamayacağın pdf setler vs. de var hatta ingilizce biliyorsan zaten kaynakların babası var. :) En önemlisi biraz baktım mesajlarına ilgili ve isteklisin ve bu işlerde de yenisin anladığım kadarıyla ancak sakın benim düştüğüm hataya takılıp sadece bir şeyleri hacklemek (iyi veya kötü amaç fark etmez.) için öğrenmeye çalışma. (İlk zamanlarda genellikle hevesi bu oluyor insanların. :) ) Yoksa hevesin kırılır ileride. ;) Kendin gibi olman ve ne istediğini bilip zamanını ona göre değerlendirmen yeterli. İyi geceler..

3. InServeOfGod Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    381

Özel Mesaj
    Daha önce ASP diye bir şey duymamıştım.Teşekkürler bunu araştıracağım

AydoganGotu ve ERVAH-I-EZEL bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,068

Özel Mesaj
    devrem perl'i atlamışsın pel de bir betik dilidir

AydoganGotu ve ERVAH-I-EZEL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş