1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Wi-fi Şifre Hackleme

'Şifreleme / Şifre Kırma (Encryption / Decryption)' forumunda Codelocked tarafından 3 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    262

Özel Mesaj
    Modem arayüzünden Mac filtreleme'yi etkin hale getirirseniz, Şifre'nizi bilseler'de ağınıza bağlanamazlar

1-) Modem markanıza göre modem arayüzünüzü öğrenip, kullanıcı adınız ve şifrenizle modem arayüzünüze giriş yapınız

2-) Durum kısmından modeminize bağlı cihazların mac adresini görüntüleyeceksiniz
    Not => İlk önce kendi cihazınızın mac adresini öğrenin, yanlışlıkla kendinizi engellememek için

3-) Modem arayüzünden > Erişim yönetimi > Filtre adımlarını takip ediniz

Engelleme kural tipini seçip; mac olarak değiştirip etkin kısmı evet olarak belirleyiniz

Mac adresi 00:00:00:00:00:00 olan yere, engellemek istediğiniz kullanıcı'nın mac adresini yazıp kaydediniz .

CybrTurk bunu beğendi.
  2. BRTGLD1 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Devrem bazı telefon veya tabletlerin ip adresi yok yani sadece mac adresi var cihaz hakkında bölümünden görebilirsin varsa cm secruty yanlıs yazmí olabilirm onda var o özellik

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    iyi günler bu işlemi pc üzerinden cmd kodlarıyla yapamaz mıyız ?
    yapabilen varsa öğretebilir mi ?

3. beyazt Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    67

Özel Mesaj
    devrem cmd kodlarına gerek yok işlem çok basit browsere 192.168.1.1 yazıp modemin kutusunda ki kullanma kılavuzunda yazan kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra devremin anlattığı gibi yapacaksın.

rafadan14 bunu beğendi.
  4. beyazt Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    67

Özel Mesaj
    devrem bu markaya göre de değişir arayüze girmesi

rafadan14 bunu beğendi.
  5. BozzKurts Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    CodeLocked
    Aratıyorum sonuç çıkmıyor yardım edermisin

6. BozzKurts Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    CodeLocker site 2.aşamanda takıldım yardım edermisin ?

7. BozzKurts Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    2.aşamanda takıldım yardım edermisin (yapıştırıp aratınca sonuç başka siteye atıp para talep ediyor ) arkadaşlar sizdede oluyormu bu?

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    devremlerim ben burada telefoncuyum bazenleri gmail gibi basit şeyleri bile zor yapıyorum onları hızlıca nasılyapılabilir anlatıcak bir er var mıdır

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    49

Özel Mesaj
    wifi hacklemem lazim hicbir program isey yaramiyor yardim edin

8. enesyagmur44 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    17

Özel Mesaj
    wifi hacklemek için deneme yanılma yöntemleri yapacaksın nerdeyse bütün hack işleri böyledir milyonlarca şifreyi tek tek deniyeceksin
    kali linux bu iş için öneririm ama o da kırmıyor

9. TopalTimur Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    67

Özel Mesaj
    devrem wifi haclenmez sadece şifresi kırılır oda senin taktip WEP güvenlik için oda gücenlik sürümüde neredeyse kullanılmıyor illa kiracam bedava wifi bulunsun diyorsanız google playdan wps wpa tester indiriniz .

Hayırlı Günler :) :) :)

10. Dormeny Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Devrem ben yeni kayıt oldum ve yöntemini denedim android app de ki uygulama artık işe yaramıyor bilgine

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Saolasın Kardeşim

11. AYDOĞAN TÜMGENERAL

• Forum Denetleme Gözlem Komutanı
    Alınan Beğeniler:
    57,183
    Meslek:
    Defender Ayt

Özel Mesaj
    Her konuya aynı mesajı yazıyorsun ve forum kurallarını,hitap tarzımızı öğren.

12. HydroN Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    15

Özel Mesaj
    ağa bağlananları izlemeyi öğrenmelisin youtubede bunun hakkında videolar var
    araştırırsan bulabilirsin

13. blan00 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj
    Merhaba Devrem,

• Modemin arayüzüne girerken gerekli olan kullanıcı adı ve şifre çoğu zaman standart olarak admin-admin ya da root-root olarak ayarlanıyor. Bunu değiştirmeniz gerekmekte. Karışık karakterler yani bkz. "BÜYÜK-küçük" harfler, "+-*/^!%" çeşitli karakterler ve "124587" rakamları içeren bir şifre olmalıdır. Modemin arayüzü(interface) bağlantısı markaya ve modele bağlı olmakla birlikte bazen sadece kablolu bağlantıyı destekliyor dikkatinizi çekerim.
    • İnternetinizin paylaşılan ayağındaki şifreleme WEP ya da WPA ise WPA2 ye çevirilmeli ve ilk maddede bahsettiğim şifreleme karmaşası burada da uygulanmalıdır.
    • MAC adersinizi gizleyemezsiniz. Eğer yakınınızda sizin kablosuz internetinizdeki paket akımını ekranlayan birileri var ise modeminizin ve sizin MAC adresiniz ekranlama sırasında görünecektir. Fakat burada korkulacak bir durum yok çünkü sizin aldığınız ve gönderdiğiniz veriler modeminiz tarafından şifrelenerek depolandığından dolayı hacker arkadaş neler yaptığınızı göremeyecek.
    • RİSK: Sizi hackeleyemez fakat yoğun paket trafiği ile sürekli olarak internetten kopmanızı sağlayabilir. Bunlardan korunmak maalesef çok fazla mümkün değil paket alıp verme kültürü internetin doğasında var.

ÖNERİ: Çok gizli ya da özel işler yapıyorsanız kablolu bağlantı kullanınız. Sisteminizi ve modeminizi sürekli güncel tutun, modem güvenlik duvarını aktif edin ve işletim sistemi güvenlik duvarından paket alma özelliğini devre dışı bırakınız.

Turk5599 ve VuKiKo bunu beğendi.
  14. blan00 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    7

Özel Mesaj
    Devrem,

Tehdit etmek için ağına bağlanmasını maalesef gerek yok.

15. HydroN Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    15

Özel Mesaj
    Bilgi için sağol devrem, soruyu yanlış anlamışım ağa bağlananları görebilirmiyiz diye ona göre cevap vermişim.

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Devrem rootsuz bir uygulama var mı?

Bu Sayfayı Paylaş