1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Wi-fi Icin Yüzlerce Kilometre Wi-fi Gun Güclü Anten

'Bilim ve Teknik' forumunda N0N4M3CR3W tarafından 2 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

1. N0N4M3CR3W Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,477

Özel Mesaj
  2. only_hack Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    298

Özel Mesaj
    Devrem öncelikle paylaşımı bizlerle buluşturduğun için teşekkürler, bu arada anton chuvakov'u da tebrik etmek lazım, bayağı emek sarfedip sistemi kurdu, zamanında alüminyum folyo kullanarak güçlendirme yapanlar vardı, ben biraz araştırdım ama hiç faydası olmadığını söylemişlerdi, bende çok heveslenip buna benzer bir sistem yapmak istedim ama bildiğiniz üzere çelik yapılar ve betonarme olan binalar yüzünden sinyal kalitesinden verim alamayacağımı söylediler, eğer boş bir arazi, saha vb. bir alandan bağlanacaksan, 300 mbps çift antenli kablosuz usb'nin işimi rahatlıkla görebileceğini söylediler, ben araştırırken bir site buldum, göz atınca kaliteli ve verimli ürünler barındırdığını söyleyebilirim, ($) üzerinden satışa sunulduğu için biraz pahalı görünsede yurt dışında bulunanlar için faydalı olabilir.

Orion-Pax bunu beğendi.
  3. N0N4M3CR3W Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,477

Özel Mesaj
    beton olunca kötü oluyor devrem ama 3g ve 4g üzeri de yapa bilirsin

Orion-Pax bunu beğendi.
  4. ux0rcu Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    74