1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Yardım Edebilirmisiniz

'Görsel Anlatımlar' forumunda Mr.Dark tarafından 4 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. EbuBekirBAY Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    149

Özel Mesaj
    Devrem parmaklarına sağlık.Deneye deneye öğrenicez.

2. Lesyoner Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,880
    Meslek:
    Öğrenci.

Özel Mesaj
    Allah razı olsun aklında saçma olduğunu düşündüğün soru bile olursa sor lütfen :)

EbuBekirBAY ve S7b3rgl1dy1t9r bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    203

Özel Mesaj
    ben shelli.hala tam olarak.anlamadim simdi ben ssh portu ile yonetilen bir server'a shell.yuklesem ve indeximi koysam shellimi.sonrada silsem bu sitenin sahibi sitesinin degistigini anlayip tekrar eski haline getiremezmi ben shelli yukledikten sonra yonetime giremezmi

3. TROTTOMAN19 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,759

Özel Mesaj
    Eğerki site sahibi yedekleme yapmamışsa eski haline getiremez. Ya domainini hosting firmasından iptal eder , güvenli bi hosting firmasına taşınır , ki sunucudan girilerek hacklenme mevzularında olur genelde.

Shell’in neyini anlamadın ?

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    203

Özel Mesaj
    işte site sahibi eski alamazmı demiştim bu shell paneli yok edip sadece bizim indeximi oraya gömrn birşey gibi anladım dogrumuyum ?

4. TROTTOMAN19 Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,759

Özel Mesaj
    Sunucu üzerindeki dosyalara , user ın erişim verildiği kadar domainlere de erişim sağlanabildiği bi yazılım parçası olarakta adlandırılabilir. Shell ile ister paneli silersin(verilen permissionlara istinaden), ister kendi resmini koyarsın siteye =)). Tamamen keyfine kalmış. Admin in farketmesiyle direk kaldırır indeksini. Veyatta suspend atar

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    203

Özel Mesaj
    site sahibi olan adminmi yoksa hosting adminimi ?

Bu Sayfayı Paylaş