1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Yardım

'Linux' forumunda muhammetatamancanpolat tarafından 15 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    0

Özel Mesaj
    Merhaba.Birkaç gün önce usb'ye kali linux yükledim ve bilgisayarıma kurdum.Kali linux'u kurarken yanlışlıkla windows'u tamamen sildim.Şimdi ise windows'u yeniden kurmak istiyorum ama kali linux usb'yi görmüyor,görse bile içindeki dosyaları silmiyor.Başka bilgisayarımda olmadığı için bütün işlemleri bu bilgisayarda yapmam lazım.Ben kali linux'tan tekrar windows'a nasıl geçebilirim(bilgisayar'da önemli bilgi yok format vs herşey olur).Yardım edermisiniz?

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,036

Özel Mesaj
    keşke böyle bişey yapmasaydın.
    hardiski çıkar başka bir bilgisarda içini tamamen sil. windows kur.
    sonrada kali linüx kullanacaksan.
    virtual box öğren ona kur.
    hack için kullanacaksan
    virtual box kur.
    bu arada hack vs işlemler yapacaksan forumu iyice takip et devrem.

1. KasTanaTC Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    1,154

Özel Mesaj
    Kali root Girişi Yaparak Silebilirsin usb'nin içini

2. Rona Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    3

Özel Mesaj
    Sayın Devrem öncellikle bu işi USB Bellek ile yapmaktan vazgeç bence, en temiz ve bertarfsız kurulum ne kadar günümüze göre ilkel bi yönteme doğru gidip geride kalsada DVD kurulumu yöntemidir. Kendine istediğin bir işletim sisteminin Boot Çekirdeği (Yani Formatı) kurulu bir DVD bulup oradan kurulum sağlayın Linux sistemleri kullanılan ve Boot oluşturulan USB Bellekler veri koruması ilkeleri yüzünden veri kaybı veya kilitlenme yaşaya biliyorlar, bunun çözümünü belki birkaç veri kurtarma programı ile Belleğinizin bir kısmını kaybederek kurtara bilirsiniz ancak buda sadece günümüzde Windows işletim sisteminde biraz bilgi doğrultusunda yapıla bilir ki bununla uğraşmaya değmez.

Bu Sayfayı Paylaş