1. Ayyıldız Tim forumu Hariç Hiç Bir şekilde Rütbeli Oldugunu İddaa edenlere inanmayınız..⠀ Ayyıldız Tim Adına Sizden Bilgi Belge TC Kimlik Vb Evrak İsteyenlere Asla Bilgilerinizi Vermeyiniz.

Yeni Gizlilik Taktiği Ve Dos Pkkoffline.com :)

'Web Hacking ve Güvenlik' forumunda KaLiNuX tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    Evet devrelerim ve komutanlarım Selamun Aleyküm.Bu anlatım tamemen eğitim amaçlıdır.Kötüye kullanımından veya herhangi bir oluşacak zararda kullanıcı sorumludur.Bilgilerinize
    Bugün araştırmalarım sonucu elde ettiğim çok bilinmeyen bir bilgiyi paylaşacağım.Yoksa bilmişim de paylaşmamışım ne faydası var.Lafı uzatmadan başlıyorum.
    Tor networkunun çalışma mantığını hepiniz biliyorsunuzdur.Bilmiyorsanız öğrenme vaktidir .THE AVENGER komutanımızın konusunu okursanız bilginiz olucaktır.
    https://forum.ayyildiz.org/konu/tor-ağı-nasıl-Çalışır-bilgilendirme.77652/
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NOT:
    Daha önce açtığım cloudflare konusu kapatıldı.Bu konumda değinmeyeceğim lakin bilmeyenler için ufak bir özet geçeyim :
    Cloudflare web sitelerini siber saladırılardan korumak için alınmış bir önlemdir.Türkçesi bulut korumasıdır.Örnek olarak biz bir siteye dos saldırısı yapmak istersek ip adresine ihtiyacımız olucak ve ping site.com diyince elimize geçen ip adresi cloudflare in ip adresidir.Ve clodflare sistemleri çok korunakldır.Saldırılarınız ona işlemez.O yüzden hedefin gerçek ip adresini bulmanız gerekir.Bu durumda clodflare bypass yöntemleri devreye girer.Araştırın cloudflare bypass ....
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Linux üzerinden trafiğinizi tordan geçiren yazılımlar mevcuttur(tüm trafiğinizi örneğin anonimizer,anonym8,torghost vs.).Lakin bazen windowsda çalışmamız gerekir ve gizliliği de elden bırakmamak adına tor kullanmamız gerekir.Lakin tor yapılandırılmadığı zaman trafiğiniz tordan gitmez yani bir devrem tor browser açınca terminalden çalıştırdığı bir python uygulması(dos uyguluması olsun torshammer) nın trafiği tordan geçmez bu durumda ip adresiniz kabak gibi gözükür.

Bu durumu önlemek adına torifier yazılımını kullanacağız.Bir çeşit proxy yazılımı gibi düşünebilirsiniz.Tor u tüm sisteme veya belirli bir uygulamaya atayabilmenize yarıyor.(Brute force programları ,dos programları,havij,acunetix,CMD vs. vs.) .Resimli anlatımla devam edelim.
    Yazılımı indirmek için sitesine gidiyoruz

Download kısmından 32 bit veya 64 bit sisteminize göre indiriyoruz.

Sırada yükleme işlemleri var.Next next işlemler.

Yükleme bitti bilgisayarı yeniden başlatın başlatmazsanız hata vereilir benden söylemesi.

Yeniden başlattıktan sonra programa giriş yapıyoruz.Masüstünde simge oluşturuyor.
    File -> Torify all programs sistemdeki tüm programları ,processleri tordan geçmesini sağlar.
    Tüm programları değil de ben tor dan geçmesini istediğim programı seçeyim derseniz:
    Add Program kısmını kullanabilirsiniz.
    Tor servisinde yeni bir kimlik(identity) yani yeni ip istiyorsanız Tools -> New Identity kısmını kullanabilirsiniz.
    Şimdi ben örnek olarak Google Chrome u tordan geçiriceğim.

Sonra ip adresim hangi ülkedeymiş kontrol edelim.

Şimdi sizlere hayırlı bir yöntemi göstereceğim.Çok hayırlıdır. :)
    Bunları yapabilmeniz için python indirmeniz gerekir.
    Çünkü kullanacağı tools python ile yazılmıştır.Siz isterseniz add program menüsünden kendi dos programınızı seçebilirsiniz.Torify all programs dedik ve :
    Sonra arama bölümünden cmd yazıp komut satırını açalım.
    Torshammer yazılımı :https://github.com/dotfighter/torshammer
    python : https://www.python.org/downloads/
    her şey hazır olunca cd komutu torshammer diznine gelelim.
    Hain sitenin cloudflare bypasslanmış ip adresi elimizde.Programı çalıştıralım ve üfleyince uaçtuklarına şahit olalım.
    Bu görsel paintle alakalı sıkıntı olmuş kusra bakmayın.
    3 ayrı şekilde offline olduklarını doğruladık.KaLiNuX sundu.Selametle iyi yerlerde kullanmanız dileğiyle...

2. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
  3. DarkBat Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    6,490

Özel Mesaj
    Ekmek arasi sosis gibi konu :)

Dur kahve yapam gelemde okuyam devrem :D

KaLiNuX ve DraGan bunu beğendi.
  4. DraGan Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    761

Özel Mesaj
    Server al oraya :) serversiz olmaz bu iş eline sağlık ek olarak torproxy ile nmap hammer, dos scriperi, sqmap ile gizli iş yapılabilir.

Eline sağlık ;)

KaLiNuX ve DarkBat bunu beğendi.
  5. PsikolojikDamga Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    909
    Meslek:
    Ayyıldız Tim Gönüllüsü

Özel Mesaj
  6. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    güzel benzetme teşekkürler iltifat olarak alıyorum :D
    Devrem kim uğraşçak onla :) bak üflemeyle çöktü.Bir de server izleniyordur şimdi sıkıntı çıkartır en garantisi bu sanırım.Sürekli dos atan biri değilim bilgimi paylaşmak istedim :) Yorum için teşekkürler

saol devrem aynen öyle yararlı program.

DarkBat ve PsikolojikDamga bunu beğendi.
  7. ruling3866 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    64
    Meslek:
    lise devam

Özel Mesaj
    devrem çok güzel konu eline sağlık
    devrem https://resmim.net/run/QMbjwG.png bu neden hiç ilerlemiyo?

8. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    tora bağlanman bloklanıyor olabilir.İlk yüklediğimde bende de öyleydi ,bilgisayarı yeniden başlatmayı denedin mi ? yorum için teşekkürler.Hani anlatım sırasında demiştim bilgisayarı yeniden başlatın yoksa hata olabilir diye belki o yüzdendir.Vpn ile dene olmazsa başka şeyler deneriz.Kolay gelsin :).

9. ruling3866 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    64
    Meslek:
    lise devam

Özel Mesaj
    devrem 3 defa başlattım zaten programı yukleyincede soruyor res atıyımmı die :(

10. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    yarın bakalım olur mu? saat geç oldu. :(

11. ruling3866 Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    64
    Meslek:
    lise devam

Özel Mesaj
    sıkıntı deil devrem opencartla uğraşıyom zaten

12. ByLeonas Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    4,917

Özel Mesaj
    Eline Sağlık :)

KaLiNuX bunu beğendi.
  13. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    saol devrem :) pkkoffline.com bizim işimiz.

14. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    Bir şeyi merak ediyorum sadece 1 şeyi forumda açılan facebook,instagram hack konularına bodozlama atlayıp aynı şeyleri tekrar tekrar okuyan devrelerim bunun gibi yaptığım özgün ve yeni paylaşımlara neden bakmıyorlar.Acaba ilgilerini mi çekmiyor anlamadım,en güçlü ddos programı diye açsam herkez atlardı .Konularımda click bait yapmayı sevmiyorum ve bilgilerim çalıntı değil.Çok mu şey istiyorum sadece gelin azcık kendinize yeni şeyler katmaya çalışın.Heb bruteyle,hep instagram çalmayla burda yol alınmaz.Ben bunları biliyorum siz öğrenmişseniz faydası size bana değil ki yani sanki kendim için maddi çıkar için istiyormuşum gibi de düşünmeyin çünkü maddi çıkarım yok tek çıkarım bunlarla yapılan hayırlı işlerden manevi huzur.İşin özeti isteyen öğrenir , kimseye silah zoruyla öğretemeyiz ama sen bu mesajı okuyan devrem bil ki bu dediklerim özellikler sende de varsa vay haline kendinizi geliştirmeye başlamalısın.

D1NAZOR bunu beğendi.
    • Guest
    Alınan Beğeniler:
    34

Özel Mesaj
    devrem bu windows da olmuyor değil mi

KaLiNuX bunu beğendi.
  15. DraGan Atıldı

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    761

Özel Mesaj
    Kendi netin gidiyor bak dediğim cloudsigmayi kullan devrem :) eline sağlık

MaRaZ_ALi92 ve KaLiNuX bunu beğendi.
  16. KaLiNuX Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    2,345

Özel Mesaj
    windows için asıl :) , torshammer yazlımıyla dos atıp çökertmek isteren python kuruyorsun.Yok istemiyorum sadece ağımı tordan geçirip anonim olmak istiyorum diyorsan direk torifier yükle tamamdır.Kolay gelsin.

devrem 1 dk sürdürmedim saldırıyı sende var ya :) illa clouddan yaptırcan :) ddosçu değilim ben örnek olarak gösterdim akşam akşam güldürdün :)

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    34

Özel Mesaj
    devrem formda nasıl konu açıyoruz

17. RasitDikmen Guest

• Guest
    Alınan Beğeniler:
    33

Özel Mesaj
    KaLiNuX bunu beğendi.
  18. Gabain Atıldı